Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az adventistáknak igazuk van...

Az adventistáknak igazuk van miszerint a pápa nem hogy nem Isten, hanem egyenesen a Sátán földi helytartója és a nevéből kijön, hogy 666?


2021. febr. 7. 08:51
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

én nem provokálok, meg lejáratni sem akarok, én egy eltévelyedett lélek vagyok, aki próbálja megtalálni az igaz vagy igazabb hitet


de te meg letagadtad, mikor egyértelműen erről van szó, jó lehet, hogy konkrétan nem mondja ki, hogy a Sátán helytartója, de azért a Római Antikrisztus című könyvet ajánlani, amihez ő írta a fordítás Utószavát azért az elég egyértelmű én csak azt nem értem, hogy miért tagadod

2021. febr. 12. 10:20
 32/32 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

Te elolvastad ez a könyvet és a hozzá írt utószót, vagy csak a címe alapján ítélsz meg egy könyvet? Tisztában vagy vele mit ért a szerzője az "antikrisztus" fogalmon? Ismered-e, hogy a Biblia mit ért ezen?

Egy kis segítség:

1. 1Jn 2,18

Fiacskáim, itt az utolsó óra; és amint hallottátok, hogy az antikrisztus eljő, így most sok antikrisztus támadt; ahonnan tudjuk, hogy itt az utolsó óra.

2. 1Jn 2,22

Ki a hazug, ha nem az, aki tagadja hogy a Jézus a Krisztus? Ez az antikrisztus, aki tagadja az Atyát és a Fiút.

3. 1Jn 4,3

És valamely lélek nem vallja Jézust testben megjelent Krisztusnak, nincsen az Istentől: és az az antikrisztus lelke, amelyről hallottátok, hogy eljő; és most e világban van már.

4. 2Jn 1,7

Mert sok hitető jött e világra, akik nem vallják a Jézust testben megjelent Krisztusnak. Ez a hitető és az antikrisztus.


Üdv. Péter

2021. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!