Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehetségesnek tartjátok?

Lehetségesnek tartjátok?

Figyelt kérdés

Isten az ember bűnei miatt új életet teremtett valahol máshol?

És az lehet, hogy az ember mellet másokat is teremtett az univerzumban?


2010. jún. 29. 19:50
1 2
 11/13 anonim válasza:

Kedves 16.51!

Mit tartasz logikai hibának? Csak kíváncsiskodom, mert szerintem a Bibliában nincs logikai hiba. Legfeljebb fordítási hibák (,mert sajnos az előfordul).

2010. júl. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Isten senkitől nem fordult el(mi fordultunk el tőle)és senkiben sem csalódott.gondolod,hogy megteremti az embert és nincs tisztában vele,hogy mit teremtett?

igen biztos,hogy van élet máshol is az univerzumban.nem ismerjük istent csak azt hisszük! sokkal hatalmsabb kiterjedtebb annál minthogy bele lehessen gyömöszkölni a bibliába,vagy egyéb korlátozott vallási eszmerendszerekbe.

2010. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Logikai hiba: Káin elmegy más városba feleséget keresni. Honnan van az a más város?

De erre is tuti van valami jó magyarázat, csak én nem fogom elhinni, mert az már belemagyarázás. Mindegy. Én Istenben hiszek, nem emberek által írt könyvekben.

2010. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!