Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lehetségesnek tartjátok...

Lehetségesnek tartjátok berendezni konyhának, egy 2,8X 2,75-ös helyiséget?

Figyelt kérdés
Le lenne választva egy 4,70X 2,75-ös konyhából.El kellen férjen egy 2 m hossúelemes konyhaszekrény, gáztűzhely (gázkonvektor közelében,mert az adott) asztal, sarokülő. De az a gond, hogy 1 ablak, és a többi 3 oldalon ajtó van.Ebből1 harmonikaajtó lenne,a,leválasztott helységbe.Ötleteket várnék,leleményes elhelyezéseket,tudom ,hogy kicsi, de hátha....
2010. jan. 11. 14:49
 1/6 anonim válasza:
Pff, 3 ajtó... ez így sok. Az általad leírt berendezési tárgyakat így elég kacifántos elhelyezni. A legcélszerűbb megoldás az lenne, ha az ajtók közti sarkokra lenne beépítve egy-egy magas (de így értelemszerűen nem túl széles) konyhaszekrény, és egy asztal menne közvetlenül az ablak alá.
2010. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Náunk van 3 ajtó, egy ablak, belógó lépcsőfeljáró, kémény, beugró stb és mégis aránylag jól be lett rendezve.


Így látatlanban nehéz, szánj rá időt, tervezz, gondolkodj, tologasd át a bútorokat, vagy vágd ki az egészet papírból méretarányosan és rakosgasd az alaprajzra.

2010. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, próbálgatom...minden lehetséges,csak akarni kell:)
2010. jan. 11. 16:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Azon nem gondolkodtál, hogy az étkező rész máshol legyen? Nekem is pici a konyhám, ráadásul előszoba is egyben és abból nyílik a szoba. A sarokban jó kis kuckós étkezőrész lett kialakítva. Illetve ajánlom még az összecsukható székeket és falra hajtható asztalt, így főzésre helyet tudsz spórolni!
2010. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem is hasonló nagyságú a konyhám, de nincs 3 ajtó.Így elég necces. Előre gyártott konyhabútort felejtsd el.Csak csináltatni tudsz, de azt tök jól meg lehet terveztetni. Nekem az asztalos csinálta meg, nem kell ilyen konyhastúdiókba gondolkodni.
2010. jan. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja de nekem nincs benne étkező, külön van egy nagyobb.
2010. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!