Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi miért nem vesznek...

Jehova Tanúi miért nem vesznek részt az egyházak közötti jótékonysági étel osztáson, ruha osztáson, ökumenikus Isten tiszteleteken, és egyéb jótékonysághoz, és kapcsolat építéssel kapcsolatos eseményeken?

Figyelt kérdés
2017. szept. 8. 19:49
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
0%

Az alaptermészetem sem haragos, vagy indulatos.


Hogy védelmezem a Biblia tanításait, a meglátásom szerint, azt sem indulattal, sem haraggal nem teszem, ha annak látszik sem.

:)

2017. szept. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
97%

Nem feladata a keresztényeknek mások támogatása?

Igaz, elsősorban azoknak kell segítenünk, akik velünk vannak, de:


[link]

2017. szept. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
#13 Köszönöm a kedvességed, béke veled :)
2017. szept. 9. 10:53
 14/36 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon szívesen. Értelem, agy veled
2017. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
#15 Kereszténynek tartod magad? Melyik gyülekezetben járnak hozzád hasonló szellemiségű emberek? A viselkedésed összhangban van a Bibliában leírt Jézuséval? Ha nem vagy keresztény, miért vagy vallás fórumon? Édes anyukádnak, és a barátaidnak, akiket jellemeztél már fentebb, hogy milyenek, csak éppen próbáltad rám erőltetni, eltűrnek? :)
2017. szept. 9. 11:12
 16/36 anonim ***** válasza:

Te Kereszténynek tartod magad...és nem vagy az

Én nem tartom magam annak...és nem vagyok az.

2017. szept. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
#16 Akkor mit keresel itt? Minek irkálsz vallás témakörben, a keresztény szekcióban, ha nem vagy az? Egyáltalán honnan ered belőled az a rengeteg negatív érzés, amit ismeretlenül nekem leírtál? Senki nem kényszerít téged, hogy itt legyél, én ha valamivel nem értek egyet, akkor nem nézem, nem keresem. Ha nem tudsz egyetérteni a vallás témakörben szerepelt dolgokkal, akkor keress magadnak más elfoglaltságot.
2017. szept. 9. 12:18
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes volt egyszer látni az aluljáróban. Teréz anya nővérek jöttek a hajléktalanokat összeszedni, a jehovisták meg szokásukhoz híven ott szobroztak, ahogy minden nap.

Ennyiből látni, hogy ki követi Jézust.

2017. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, és te miért jârsz ide, ha akkora kereszténynek tartod magad, amilyen nem vagy? Ide járkálsz és frusztráltságodból fakadóan kiírsz olyan infantilis kérdéseket, ami egyértelműen háborút índit el? Mit foglalkozol te más hitével, meg hogy mit miért csinál? Jaa tudom már...mert beléd nevelték, hogy ki a keresztény és ki nem az. Jókat csámcsogjunk más egyházakon és szektákon. Hát komolyan betojok. Te meg a nagy Szeretet. Öregem a legnagyobb kincs az önismeret, aminek te híjján vagy. Leszólsz, megítélsz másokat az írásaik alapján és te vagy az a hú de igaz ember vagyok a jehovások meg gonosz emberek cimű hülye gyerek.

Jaa én megitélhetlek, mert nem vagyok keresztény de te meg annak tatod magad és ide jössz balhézni a felebarátaiddal.

Ha a homokozó lapátod elveszett, akkor szívesen adok egyet és vissza mehetsz a helyedre.

2017. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
#19 Már lejárattad magad, nem kell tovább irkálnod, úgy sem olvasom el őket :D
2017. szept. 9. 13:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!