Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A szerzetesek papok hogy...

A szerzetesek papok hogy csinálják hogy egyedül élnek, hogy birják ki?

Figyelt kérdés
Mi az a követendő életfelfogásuk, hogy kibirják nő nélkül? ha látnak egy nőt, hogy nem esnek kisértésbe? hogy lehetnek ennyire imunisak az érzésekre?
2016. nov. 2. 23:42
1 2
 11/13 anonim válasza:
0%
keményen hokizgatnak csattogtatnak egésznap
2016. nov. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 szp72 ***** válasza:

Én nem vagyok se szerzetes se pap s mégis 44 éve kibírom. Nem állítom, hogy soha semmikor nem ért kísértés, vagy hogy soha semmikor nem volt nehéz, még csak azt sem hogy nem fordultak elő kisebb bűnök. De összességében állíthatom, hogy nem csak kibírtam, hanem általánosságban nem is volt olyan nehéz.


Tudod én rengeteg nőt látok, s nincs annál jobb mint teljesen tisztán rájuk nézni. De egyáltalán nem vagyok aszexuális, mert nagyon is látom, ha egy nő szép és vonzó.

2016. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
24%

#12


Kisebb bűn alatt mi értesz?


Női fehérnemű?

2016. nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!