Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelent neked Krisztus?

Mit jelent neked Krisztus?

Figyelt kérdés

2016. okt. 30. 18:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4 százalékkal vagy előttem,hiszek neked
2016. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Semmit
2016. okt. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
35%
Egy olyan vallást, amelyik 1000 éven keresztül visszavetette a tudományt a fejlődésben.
2016. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 kzs ***** válasza:
50%

@ 3-as


Ezt kérdezed: "kzs mit szólnál ha elkapnának a rómaiak és keresztre feszítenének?"


> Nézd, őszinte leszek hozzád. Remélem, hogy nem vértanúként fogom befejezni a földi életemet, de ha abba a helyzetbe kerülnék, hogy VAGY megtagadom Krisztust, VAGY keresztre feszítenek... nos abban a helyzetben az lenne bennem, amit Krisztus mondott:

"Aki megmenti az életét Őhelyette, elveszti azt; és aki elveszti az életét Őmiatta, megmenti azt"


Úgy gondolom, hogy innentől kezdve "no comment".

Ez nekem ELÉG üzenet Krisztustól, de még egyszer mondom: nagyon remélem, hogy nem kell vértanúhalált halnom.

2016. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 kzs ***** válasza:

@ 5-ös


A keresztény szellemiség sohasem fuccsol be, és a Krisztusi tanítás mindig megáll (még a 21.században is).


Mert aki Őrá építkezik, Őrá vet fundamentumot (ami az Ige), az mindig meg fog állni, és bármilyen veszély is jön, de az a ház mindent kibír.

Ő ezt mondta a Máté Evangéliumában, és én hiszek neki.


Ami pedig manapság a világon zajlanak (mindazok az erőszakos cselekedetek) mind arra utalnak, hogy - a Biblia alapján - az utolsó időket éljük, és ezeknek meg kell lenniük.

A gonoszság megsokasodik, de aki mindvégig kitart, az üdvözül.

2016. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!