Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A muszlimok hagynák, hogy...

A muszlimok hagynák, hogy chipet ültessenek a bőrük alá? És a zsidók?

Figyelt kérdés

egyesek szerint ez a chip a Bibliában megjövendölt fenevad bélyege és aki nem viseli majd annak ellehetetlenül az élete !

Az iszlámban,a Koránban van erre bármiféle utalás?


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=-XQSKCGkg5U


[link]



2016. aug. 30. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mér kéne chipet ültetni beléjük?

te örülnél ha chipet ültetnének beléd???

2016. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Tudod,hogy miről kérdezek?


A kérdés az,hogy ők, hogy viszonyulnak ehhez, mit gondolnak róla.

2016. aug. 30. 11:28
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Ezt a maszlagot már évek óta terjesztik.


A Jelenések könyve egy apokalipszis, amiben nincs semmi különleges, mivel egy divatos műfaj volt az ókori keleten kb. a Kr.e. 2. és a Kr.u. 1. században.


Javaslom az ilyen "értelmezgetőknek", hogy ássák bele magukat a vallástudományi szakirodalomba, tanulják meg a műfaji elemzést, akkor (talán) saját maguk is belátják, hogy mekkora ostobaságot terjesztenek.


Dante

2016. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Itt ne kérdezz ilyet, mert megjelennek a fogyatékosok, akik mondják a magukét, de hogy mit, azt még ők sem tudják.
2016. aug. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

3-assal és 4-essel egyet értek.


Ez egy hülyeség. Nincs olyan ,hogy kötelezően valakibe chipet ültetnek ,meg ilyen baromságok...


Tudtommal is csak nyugdíjasoknak engedélyezik az U.S.A legtöbb helyén(legalábbis ,ahogy én tudom ,bár lehet tévedek).


Ami azt illeti zsidóként tuti nem engedném. Mikor személyit kellet csináltatnom még azt sem engedtem ,hogy ujjlenyomatot szerezzenek rólam és azt rárakják a személyimre.

2016. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ez a bizonyos jel, amit a homlokukra vagy a kezükre kapna a rabszolgák jele votl za ókorban d,e ugyan ott a jelenések könyvében olvashatsz Krisztus hasonló jeléről is, akkor ez ilyen alapon azt jelenti ,hogy más chipet kell magadba ültetned? :D


nyilván nem


amúgy meg mi a fenének ültetnének belénk (kb 10-15 éve és "két éven belül") chipeket, kényszerrel, ha elég az, hogy egyszerűen megvesszük, sőt nagyi s rá az arcunk ,hogy van nekünk olyan, hisz minden ami a megfigyelésünket szolgálja, befolyásol mindket ott van az elektronikai cikkeinkben és sok más dologban is, kb csak az élőszóban kimondott beszélgetéseink nincsenek rögzítve (feltételezve, hogy kint az erdőben vagy és nincs nálad se telefon se óra stb stb).


Minek ültessenek beléd valamit ami meghatározza a helyzetedet, rögzíti a beszélgetéseidet, gyűjti az adatokat az érdeklődésedről, szokásaidról ,stb stb ha te rengeteg pénzt adsz egy ilyen megvásárlásáért? Sőt a telefonon még kamera is van!

2016. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok:


*3-assal értek egyet

2016. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
Hát, azt is hagyják, hogy a mobiljukat lekövessék. Meg amúgy mindenki más is. Ne aggódj, rólad is kb elég adat van valahol, az egész életed átlássák, manapság kb csak az aknafedlap nem logolja, ha rálépsz... Még.
2016. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Előző hozzászólónak adok igazat én is. Mindenhol mindenkiről van adat, folyamatos gépi lehallgatás van, ezt valahol el is ismerték, hogy kulcsszavakat keresnek meg figyelnek, de nemcsak telefonbeszélgetésben hanem pl fb chaten akárhol, kijött, hogy miylen applikációk lehallgathatatlanok és hogy azok többségét európai ember nem is ismeri csak a terrormacik telefonjain voltak feltelepítve, de már azon is dolgoznak hogy azok is legyenek megfejthetőek. A telefonjainkon ott a lépésszámláló, nyomkövető, helyzetmegosztás, de mi is posztolunk magunkról szelfiket stb (már aki!) és bejelentkezünk x helyeken szóval még technológiai háttértudás sem kell ahhoz hogy valakinek az életébe belekukkantsunk. Én is tudom, hogy csomó ismerősöm hova szokott járni mit néz éppen filmet meg hogy ki a fiúja/nője mert mindenki posztol manapság.

Tehát nem, nem kell chip. Az ember élete egy nagy hatalmas nyitott könyv. Aki meg így elzárkózik, az meg azért gyanús. :D

2016. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Azzal riogatnak,hogy először majd előnyökkel fog járni,utána már az élet egyéb dolgihoz is kelleni fog a végén mg akiben nincs az nem tud majd létezni.


Ha benne van a Bibliában akkor miért nem igaz?


Így is eléggé aggaszt,hogy mindent tudnak rólam.

Gusztustalan egy világban élünk !


Dante a vallástudomány mit tart erről?

Megkérdezhetem ,hogy te melyik felekezethez tartozol?

2016. aug. 30. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!