Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen hosszú lehet a hajam a...

Milyen hosszú lehet a hajam a Biblia szerint?

Figyelt kérdés

Vajon maga a természet is nem arra tanít-e titeket, hogy szégyen, ha a férfi megnöveszti a haját.


Ezt hogy értsem,nem lehet pld.vállig érő hajam?


2016. júl. 18. 20:40
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Ja, hát csendben persze lehet, csendben mindenki azt csinál, amit akar.

De jó ez a videó, főleg a 6. perctől, ahol a riporter finoman kérdez a kiközösítésről, de persze nem kapja meg rá a valódi választ. A rendezvényen meg van egy csomó kisgyerek, ők nem unják rommá magukat ilyenkor?

2016. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
48%
A Biblia sehol sem mondja, hogy a csendben elmondott imára nem érvényes az ige, amit bemásoltam. Nyomorult képmutatás, annyira, de annyira gyűlölöm!!!
2016. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Roland G. ***** válasza:
100%
Istent a szíved állapota érdekli,nem a hajad.
2016. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Szervusz.


Igen Nőnek születtem, a férjem pedig nem vén, s nem is Ő diktálja azt hogy mit válaszoljak,

Én egyéni döntésből vagyok itt.


És nem vagyok őrtornyista,mivel az idézetet a Bibliából írom be, amit Isten íratott


Egy kérdésre szeretnék választ kapni Én is.

Mivel Jézust tekintem megváltómnak, és Isten kinevezett királyának, és az Ő példája tanítása alapján igyekszem élni, hogy lehet hogy nem nevezhetem magam Kereszténynek,

Mivel a Keresztény jelentése Krisztust követő.

2016. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Így van, a keresztény jelentése Krisztus követő, ti pedig Krisztus utánzók vagytok. Különbség. A videó pedig alátámasztja a képmutatás és hazugság vádját. Mivel ezt te elfogadod, ezért bűnrészes vagy.
2016. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Aztaaa....most tudtam meg ,hogy a 27%-os is nő! :O


Én azt hittem férfi.

2016. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

"Krisztust utánzó"


az nem lehet, ugyan is Én nem támasztok halottakat, nem gyógyítok, nem csinálok csodákat.

Viszont igyekszem követni azt az élet formát amit tanított, és élte az Istennek tetsző életet.

Nem vagyok tolvaj, nem paráználkodok, nem káromkodom, nem dohányzom, nem vagyok részeges, nem avatkozok bele a világ dolgaiba, nem vagyok rasszista, nacionalista, stb.

2016. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Nem tudom, és nem is érdekel, hogy milyen videót készítettek, sok ember ellen készítenek összevágott videókat.

S sokan vannak akik kiszínezik felturbózzák a sérelmeiket, ha nem úgy éltek és kaptak fegyelmezést. Az alázat hiánya és a bosszú a harag bizony rossz tanácsadó.

2016. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Tehát szerinted akkor jehova tanúi kongresszusi gyűlésének a videója úgy lett meghamisítva, hogy kerestek pont annyi és pont ugyanúgy kinéző embereket erre a pár percre, míg imádkozbaj? Van fogalmad arról, hogy te most a saját egyházad gyűlését hazudtoltad meg? Az pedig, hogy ti Krisztus utánzói vagytok, ti írtátok, nem mi találtuk ki. Magad ellen beszélsz.
2016. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok tolvaj, nem paráználkodok, nem káromkodom, nem dohányzom, nem vagyok részeges, nem avatkozok bele a világ dolgaiba, nem vagyok rasszista, nacionalista, stb."


És szerinted ez elég az üdvösséghez, vagy most csak magad fényezed? Kinek bizonygatod, hogy milyen jó ember vagy? Tudod, hogy hány sokkal jobb ember van a világon? De ez kevés. De nyugodtan nyugtatgasd magad, hogy a cselekedet elég, hogy az elég, hogy benn vagy egy nem-ihletett zrt-ben...

2016. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!