Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves Adventisták, elmagyaráz...

Kedves Adventisták, elmagyaráznátok ezt? Mihály az Atya?

Figyelt kérdés

Szóval, adventistákhoz szólna a kérdésem,mert kicsit összezavarodtam a tanaikkal kapcsolatban. Többször olvastam -nevezetesen itt is- arról,hogy ők elfogadják a Szentháromságot. Na de olyat is olvastam,hogy Jézus szerintük Mihály,mint Jehova tanúinál. De ha egyszerre igaz a Szentháromság is,meg a Jézus=Mihály dolog is,akkor az azt jelenti,hogy az Atya Mihály arkangyal lenne? Mert ha elismerjük,hogy Jézus és az Atya egy,és Jézus Mihály,akkor az Atyának is annak kell lennie. Ezt így ilyen konkrétan nem olvastam,de fejben összeraktam az olvasottakat,és ez jött ki belőle,kiigazítanátok,hogy hogy is van ez?

Annyi kikötésem lenne,hogy oldalas szó/névértelmezéseket nem szeretnék,mert pont emiatt keveredtem bele,egy határozott igen,vagy nem válasz kellene,nehogy még több kérdés merüljön fel,előre is köszönöm! :)



2016. júl. 18. 14:18
1 2
 11/13 Kornikus00 ***** válasza:

N


Egyébként mint egy kifordította és hogy. A lényeg hogy a társulat eszmélyével fogjátok fel, és értelmezitek az összes példányt.

2020. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves 11-es Hozzászóló,

Ne haragudj, de neked igen komoly szövegértési problémáid vannak!

Nekifutok mégegyszer hátha megérted:

Az UVF Jehova Tanúi bibliája. Én nem vagyok Jehova Tanúja!

Amit én írtam az a RÚF, ezt használja minden protestáns egyház a Károli fordítás mellett!

Idézni pedig a Károli Bibliából idéztem!


Üdv. Péter

2020. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Kornikus00 ***** válasza:
Értem így már tiszta.
2020. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!