Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Én hogy tudhatnék beszélni...

Én hogy tudhatnék beszélni Istennel?

Figyelt kérdés
Hogy lehet az, hogy a hangja beszéljen a fejemben és én is igaz keresztyén legyek?
2016. máj. 17. 08:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

tyűhaa, nagy a baj látom.

figyelj, a megoldás ha keresel egy nagyon jó klinikai szakpszichológust de minél előbb.

2016. máj. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Venni kell a Szent Lelket.

Lk 11,13

Ha azért ti gonosz létetekre tudtok a ti fiaitoknak jó ajándékokat adni, mennyivel inkább ád a ti mennyei Atyátok Szent Lelket azoknak, a kik tőle kérik.

Jn 14,17

Az igazságnak ama Lelkét: a kit a világ be nem fogadhat, mert nem látja őt és nem ismeri őt; de ti ismeritek őt, mert nálatok lakik, és bennetek marad.

2016. máj. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Önkénteskedj.
2016. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Isten hangját csak a Biblián keresztül hallhatod.
2016. máj. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
50%

Ööööö :) Gondold el megszán az Isten..a hangja beszélne a fejedben, na de honnan tudnád kinek a hangja? Aztán meg csak gyötrődnél rajta hogy vajon mi van ha mégsem az.

Vagy még beszélni is akarsz a hanggal a fejedben? .Várjál szóval Isten beszáll a fejedbe, beszél hozzád, te meg leállsz vele beszélgetni?

Nem vagy semmi :)

Esküszöm kívánom hogy összejöjjön . (engem ne említs neki köszi :)

2016. máj. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Aki még sosem hallotta, az nem hiszi.

Igaz keresztény csakis Jézus Krisztuson keresztül lehetsz. Keresd Istent tiszta szívvel és ő majd válaszol. Ez ennyi. Másnak meg jó tespedni a mocsokban. De van, aki ki akar onnan mászni és ehhez csakis Isten tud segítő kezet nyújtani, de ahhoz a te engedélyed szükséges.

2016. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem sehogy. Ha valamilyen Isten létezik is, nem fog válaszolni neked, mert akkor már nem kellene hinned benne, tudnád, hogy van. Pedig itt elvileg a hit a lényeg.


De amúgy nagyon kicsi a valószínűsége annak, hogy létezik, legalábbis szerintem. Hogy miért, abba nem megyek most bele.


Úgyhogy ha a hangját a fejedben hallanád, kérd orvos segítségét, de sürgősen!

2016. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 pelgrim ***** válasza:

«Hogy lehet az, hogy a hangja beszéljen a fejemben és én is igaz keresztyén legyek?»


Ki ne nyísd ezt a kaput! A betolakodó, hívatlan vendégeket nagyon nehéz kitoloncolni, és azok nagy szenvedést hozhatnak rád.


Ha istennel akarsz beszélni akkor figyelj gondolataidra, érzelmeidre, az ihletre amely téged megillet, Isten ezen a nyelven beszél. Ha pedig hangokat hallasz akkor menj sürgősen orvoshoz, szakértőhöz segítségért mert akkor valami nincs rendben veled.

2016. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 KZitus ***** válasza:

Szia


"Hogy lehet az, hogy a hangja beszéljen a fejemben és én is igaz keresztyén legyek?" - ilyen fajta "beszélgetés" nem létezik. Ha méiz létrejön, azt hallucunációnak nevezik, és ez nem jót jelent.


Viszont az Istennel minden ember beszélgethet, megfelelő tisztelettel, és alázattal, azon a módon, ahogyan Krisztus mondta „Én vagyok az Út, az Igazság és az Élet . . . ... Senki sem juthat el az Atyához, csak általam” János 14:6,

2016. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Látom a munka sokaknak büdös és a gőg... akkor csak beszéljetek a fallal megváltó öntudatban mások segítése helyett.
2016. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!