Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valaki tud olyan könyvet...

Valaki tud olyan könyvet ajánlani ami démonidézésre való, és tényleg megidézhető vele egy démon? Nem félek a dologtól, több éve idézgetek szellemeket, meg már űztem is. Most kiszeretném próbálni a démonidézést.

Figyelt kérdés

Szeretnék nagyobb intelligenciá-val rendelkezni mint most.És ne mondjátok h nepróbáljam ki,mer tolyanról még nemhallottam hogy valaki ebben halt volna meg.

PLS olyan könyvet,vagy valami ehhez hasonlót mondjatok/irjatok.


2010. márc. 28. 00:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Demonomicon

Démonológiai enciklopédia és gyakorlati kézikönyv

Daleth, Yliaster

2010. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
Énis mostfogok hozzákezdeni a szelem és démon idézésnek . Egyedül . Szellemböl Ed Gein lessz az első ő egy sorozatgyilkos vol megkérdezném tőle mér tete . Amásik Tomas Hewith őis sorozatgyilkos volt őtőle is megakarom kérdezni mértette. Csak még nemtom mitkell bezserezni hozzá de utánajárok .
2010. aug. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Menyét?
2010. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 5 ösfaj válasza:
Nem tudom hogy mit tudsz és mitnem vanak olyan dolgok amit az embrek nem tudnak. Igazábol nem tok ilyen könyvet ajánlani de a spanom foglalkozik démonokal. Ha tudnák valami kérdésedben segiteni nyugottan irj
2010. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

nevetségesen hülye válaszok...bár én még nem próbáltam, de semmi köze nincs a kereszténységhez, úgyhogy jobb lenne, ha máshol terjesztenék az igét.

Semmit sem kell megtenned.

Bármit megtehetsz.

Melyiket mondja isten? Ha ennyire tudjátok, hogy miről beszéltek, akkor ez laza a kérdés, hozzátok mérve.

Ha pedig tudjátok a választ akkor meg minek okoskodtok itt? Bár ez rám is igaz, de én viszont mért nem állítok, alaptalan marhaságokat? Ja igen és oda van írva, hogy ne regélj arról, hogy ez bűn, mert a kérdező nem fél tőle.

Kímélj meg mindenkit, magadat is beleértve a válaszadástól itt, vagy bárhol máshol.

2010. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

10-19 22:06-nek: gondold végig, a két mondat nem zárja ki egymást, és igen Isten mindkettőt megengedi.A kérdés hogy mire használod ezt a szabadságot.


Egyébként amennyire tudom a biblia nem írja h ne szabadna démont idézni.De mire lenne az jó?Ártani másoknak?(Csak úgy kíváncsiságból azért nem jó ötlet ilyennel kisérletezni)

2010. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 pénzes szabolcs válasza:
necro nomikont a netröl is le tudod tölteni max nem magyar forditással
2014. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Ridamov ***** válasza:
09:11, a démonidézés egyszerű és nem igényel túl sok készülődést sem.
2019. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Ridamov ***** válasza:
Amúgy meg ne hallgass a sok keresztény fajankóra. Aki azt feltételezte, hogy próbálta már, az vagy nagyon elrontott valami alap dolgot, vagy a rossz idézést csinált. Amúgy meg örök élet nincs. Ha az az isten úgy gondolja, hogy adhat, akkor a maradék esze is elment. Így is túl sokan vagyunk. A teljesen logikátlan gondolkodásmód megkérdőjelezéseül... ha nagyon meg akarna minket ölni a Sátán, már rég megtette volna.
2019. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!