Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valaki tud olyan könyvet...

Valaki tud olyan könyvet ajánlani ami démonidézésre való, és tényleg megidézhető vele egy démon? Nem félek a dologtól, több éve idézgetek szellemeket, meg már űztem is. Most kiszeretném próbálni a démonidézést.

Figyelt kérdés

Szeretnék nagyobb intelligenciá-val rendelkezni mint most.És ne mondjátok h nepróbáljam ki,mer tolyanról még nemhallottam hogy valaki ebben halt volna meg.

PLS olyan könyvet,vagy valami ehhez hasonlót mondjatok/irjatok.


2010. márc. 28. 00:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
44%

Necronomicon.

Csak ne felejts el sanity veszteségre is dobni a kockával, miután idéztél.

2010. márc. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2010. márc. 28. 01:23
 3/29 anonim ***** válasza:

Nincs mit, az Arkhami Egyetem könyvtárának lakattal lezárt részéből ki is kölcsönözheted.

Mármint H. P. Lovecraft novellái szerint :P

2010. márc. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Arkhami egyetem lezárt részéről? Most ezt viccből mondod? Rohadjtó...én itt vér komolyan kérdezem erre hülyeség a válasz.. -.-"
2010. márc. 28. 01:35
 5/29 A kérdező kommentje:
De ha nemhülyeségből irtad akkor bocs a kirohanásért
2010. márc. 28. 01:37
 6/29 anonim ***** válasza:

De, de, Arkhamban van, meg van még egy a British Museumban, meg Buenos Airesben is. Itt olvashatsz róla:


[link]


Én mindenesetre sok sikert kívánok neked a nagyobb intelligenciához...

2010. márc. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
jaj nemugyértem..hanem úgy hogy a szellemidézéssel meg a démonidézéssel.Ott akarok több intelligenciát (mármint több dolgot megtudni ezekről )
2010. márc. 28. 01:55
 8/29 anonim ***** válasza:
"Fónagy István:Mágia" című könyv!
2010. márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nem István,hanem Iván!Bocs!
2010. márc. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
92%

Attól,hogy démont idézel nem leszel okosabb.Inkább olvass és művelődj.

A démonidézés bonyolultabb,mint a szellemidézés, mert több óvintézkedés, felkészültség kell hozzá.Egy szellem nem egyenlő egy démonnal.Én a helyedben olyasvalakivel csinálnám,akinek van ebben tapasztalata.

2010. márc. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!