Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valaki tud olyan könyvet...

Valaki tud olyan könyvet ajánlani ami démonidézésre való, és tényleg megidézhető vele egy démon? Nem félek a dologtól, több éve idézgetek szellemeket, meg már űztem is. Most kiszeretném próbálni a démonidézést.

Figyelt kérdés

Szeretnék nagyobb intelligenciá-val rendelkezni mint most.És ne mondjátok h nepróbáljam ki,mer tolyanról még nemhallottam hogy valaki ebben halt volna meg.

PLS olyan könyvet,vagy valami ehhez hasonlót mondjatok/irjatok.


2010. márc. 28. 00:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
19%

Kedves Kérdező!


Én keresztényként le beszélnélek erről és tetteidnek igen komoly következménye lehet.

Ne gondolt,hogy az ember csak úgy szórakozásból,kíváncsiságból játszhat nálánál erősebb hatalommal védelem nélkül ebben a küzdelemben csak vesztes lehetsz.

Még akkor is ha most úgy érzed te irányítod ezt a negatív erőt.

A macska is játszik az egérrel mielőtt megeszi,sajnos itt te vagy az egér!!!

És kiszolgáltatod magad az ördögnek,akinek több ezer éves tapasztalata van arra hogyan csapja be és ölje meg az embert.

És ezt a szolgálatát teljes erővel végzi.

Egy részlet a bibliából János evangéliuma 8,44:


44. Ti az ördög atyától valók vagytok,és a ti atyátok kívánságait akarjátok teljesíteni. Az emberölő volt kezdettől fogva, és nem állott meg az igazságban,mert nincsen ő benne igazság. Mikor hazugságot szól,a sajátjából szól mert hazug és hazugság atyja.


Itt Jézus a farizeusokhoz szól és elmondja a sátán tevékenységét:hazugság és gyilkolás.

Azért is írok neked erről mert én mindkét oldal erejét megtapasztaltam.

A sötétség erejét amely rémálmokat,halálfélelmet,bajokat,problémákat,betegségeket valamint sötét árnyakat okozott a szobámban és azt hiszi az ember hogy vége az életének.

De Isten szabadítását is amely bűnbocsánatot és az ezzel járó örömet és felemelkedést az Isten szabadítását és jelenletét hozta el számomra.

Az ilyen könyvek és tevékenységek helyett inkább a megtérést javaslom,mert így maradva saját magad hozol rossz döntést és rombolod az életed.

Én is ezt tettem megtértem és hoztam egy döntést Isten mellett közel 2 évtizede és azt mondhatom ez volt életem legjobb döntése.

Ha van ezzel kapcsolatos személyes kérdésed írhatsz a privát üzenetekhez.


Shalom

2010. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
kedves kérdező/kommentelők igen, a biblia beszél ilyen dolgokról. ha megengeded, tennék egy javaslatot. ezen tevékenységek végzése közben kérd a biblia Istenét, akinek a neve a zsoltárok 83:18-19-ben található. és gondolkodj el azon, ami történni fog. azon, hogy vajon kinek nagyobb az ereje: sátánnak, vagy Istennek? ha belátod, hogy sátán ereje össze sem mérhető Istenével, máris nagyobb lett az inteligenciád, és ha felhagysz a későbbiekben az ilyen irányú tetteiddel, további fejlődést érhetsz el, ami ki fog hatni az életed egyéb területeire is, a végén pedig akár örök életed is lehet.
2010. márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Dürr Josef: Démonmágia (Az alvilág kulcsa)

*****

Még nem próbáltam ki a könyvben leírtakat, nekem is úgy ajánlották.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Csak velem az a gond hogy eléggé sátán párti vagyok.Szóval nincs olyan dolog amiért az istenhez kötődnék.

Ezta könyvet énis megakarom rendelni :)

És olyan dolgokat ír benne,ami télleg a démonidézéssel kapcsolatos?

2010. márc. 29. 19:07
 15/29 anonim ***** válasza:
Igen, és arról a linkről le tudod tölteni pdf-ben a könyvet.
2010. márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
34%
kedves kérdező szabad akarattal rendelkező személyként jogod van azt követni, akit akarsz, miként ádám és éva, illetve a lázadó angyalok is sátán mellé álltak, te is megteheted ugyanezt. azonban, döntéseink mellé következmények is társulnak. így igazságos Istentől, hogy ELMONDJA, mi lesz a választásunk következménye. annak, aki sátánt követi, ugyanaz lesz a vége, mint sátánnak, azaz a "kénköves tűzzel égó tó"ba dobják, "ahonnan nincs feltámadás", "a szelídek (vagyis Isten követői) pedig öröklik a földet, és mindörökké rajta lakoznak" sátán azonkívűl "a hazugság atyja", aki "emberölő volt kezdettől fogva", aki most sem szeretetből "segít" a követőinek, hanem hogy MEGÖLJE őket. jól gondold meg lépteidet, barátom. sátán "ordító oroszlánként fel alá jár, hogy felfalja" akit tud. ne sétálj bele önként sátán szájába, hogy ne rágjon meg, és nyeljen le, hogy megemésszen, és ürülék váljon belőlled. minden egyes ilyen személyt sajnál Isten, hiszen Ő nem kívánja, hogy bárki is elpusztuljon, hanem azt kívánja, hogy mindenki megmentésre jusson, de kényszeríteni nem fog senkit. téged sem. hozz jó, örök életedre kiható döntést.
2010. márc. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Ilyeneket hallottam, csak azt bírom...hogy nekem egyikse siekrül..mármint ha lemondok a sátánhoz való kötődésemről akkorse fog se jó se rossz történni..hogy kihat a további életemre? Badarság ! Ígyis elég rossz életem.
2010. márc. 31. 23:34
 18/29 anonim válasza:
És még rosszabb lesz, ha ilyen dolgokkal foglalkozol.
2010. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
82%

Démonidézés?! :D

Ha szeretnél nagyobb intelligenciával rendelkezni, szerintem kezdj el művelődni. Olvass sokat, nézz utána dolgoknak, és végezz el egy egyetemi szakot.

De démont idézni. :D

2010. ápr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
igen..démonidézés. Aki még nem próbálta az nem is hisz benne, de egy csomó ember van aki már idézett,és tudja hogy ez igaz.Azokat kérdeztem. És a magas intelligenciát úgy értem, hogy az okkult dolgokban magasabb szintre lépni. Ennyi
2010. ápr. 16. 08:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!