Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Ti miért hisztek...

Keresztények! Ti miért hisztek istenben?

Figyelt kérdés
Mi volt az az ok ami miatt mellé álltatok, amiért megtértetek? Például az én megtérésem: 5 éve, 12 évesen autóbalesetet szenvedtünk anyummal, ő azonnal meghalt én kórházba kerültem, apumnak az orvosok azt mondták az orvosok hogy nagy valószínűséggel meghalok, de ha felépülök akkor is lebénulok, erre fel én életben maradtak és teljesen felépültem, csak néhány sérülés emlékeztet arra a napra. A családom nem volt hívő, de én egyszerűen nem hittem el hogy szerencsém volt. Tudtam hogy valaki csodát tett velem és akkor rátaláltam Istenre.
2016. jan. 6. 16:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Amit leírtál mind igaz, de én hiszek abban hogy Isten rám egy személyes tervet is szabott, megtervezte azt hogy mi az életcélom, mivel ahogy én nagyon szeretem mondani, nem tömeggyártmányok vagyunk, egyediek, az alapvető céljainkon kívül mindig van egy másik, egyedi feladatunk
2016. jan. 8. 20:38
 12/12 KZitus ***** válasza:

Én is úgy látom, ahogyan a kommentedben megfogalmaztad.

Amikor elkezdtem olvasni annó a Bibliát, én is az kerestem, és kérdeztem Istentől, mi az amit személyesen elvár tőlem? mi az az életút, amit nekem szánt? Mi az élet célja? Miért vagyok itt?

2016. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!