Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A halál után mindenki feltámad...

A halál után mindenki feltámad? Akár jó volt, vagy rossz a földi életben?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 09:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A keresztény vallás szerint igen.

Aztán jön az ítélet.

2015. dec. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

keresztények zsidók illetve muzumánok véleménye szerint


egy szekta, az úgynevezett jehova tanúi szerint csak ők támadnak fel, állításuk szerint csak ők a keresztények, mindenki más szerint ők nem-keresztények

2015. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A keresztények szerint MINDENKI feltámad.

Hogy Jehova tanúi mit mondanak, az meg az ő dolguk. Nem ez az első dolog, amit másképp gondolnak.

2015. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Roland G. ***** válasza:

-Mi van az orosz temető falára írva?

-Fel!Támadunk!


A kérdésedre válaszolva,sztem igen!

2015. dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem fog feltámadni. Ez az egy életünk van, ezt kell megbecsülni.

Én úgy tudom a jehovák úgy gondolják, hogy akik nem ismerték meg a tanításukat azok is feltámadnak és lesz ezer év a Földön miután eldönti isten, hogy kimaradhat életben.

2015. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A halál után mindenki feltámad, ki az örök életre, ki az örök kárhozatra, attól függően hogyan élt földi életében.
2015. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen,lesz feltámadás mindenki számára. De aztán ki-hova, azt majd eldönti az Úr.

A Jehovisták szerint még Hitler is kap egy esélyt, mert neki nem volt alkalma megismerni tanításukat, de sajnos a gyerekemnek vagy a te gyerekednek(ha nem vagy tanú) már nincs esélye a paradicsomi élethez csak abban az esetben ha betérünk mi is jehovistáknak.

Te érted ezt a logikát? :)

Tehát egy Cézár, egy Nagy Sándor, egy Napoleon, ezek mind feltámadnak attól függetlenül, hogy ezreket öltek, ölettek meg, de egy ártatlan kisgyerek aki azt sem tudja mi az az isten nem fog feltámadni mert a szülei nem lettek jehovisták.

Na ezt emészd meg... :)

2015. dec. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerencsére hülyeség mindegyik vallás :)
2015. dec. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igazságosak és igazságtalanok egyaránt feltámadnak.
2015. dec. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a 8. válaszadó válaszát kiegészíteném azzal ,hogy az egyedül üdvözítő materialista-ateizmust kivéve
2015. dec. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!