Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha Isten üzen nekem, hogy...

Ha Isten üzen nekem, hogy tegyem ezt és ezt, akkor honnan tudom, hogy nem a Sátán akar becsapni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 21:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Olvasd már el amit ÉN írtam Gyk.


Te fogalmaztad úgy,hogy ha Isten üzen nekem....

Szóval mit és mikor és hogyan üzen neked?

2010. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Miért? Még nem üzent? Akkor honnan veszed, hogy üzenni fog?


PF

2010. márc. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
"az, aki azt állítja: szeretem Istent, és közben gyűlöli testvérét, az hazug. mert ha gyűlölöd testvéred, akit látsz, nem szeretheted az Istent, akit nem látsz" márpedig genetikai tény, hogy mindannyian rokonok vagyunk.
2010. márc. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Az összes ember Ádámtól és Évától származik.
2010. márc. 18. 14:42
 25/29 anonim válasza:
0%
Isten kizárólag egy módon üzen neked: a pszichológus bácsin keresztül!
2010. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Ennek így semmi értelme. Akkor miért nem egy papon keresztül üzenne. A pszichológusok nem hisznek Istenbe.

Miért kell folyton össze-vissza dumálnod? Lökött.

2010. márc. 19. 14:52
 27/29 anonim ***** válasza:
A lökött Te vagy!!Ha kapsz egy üzit amit állitólag Isten küldött akkor ellenőriztesd vírusirtóval és ha vírusos akkor nem tőle jött!Jobb óvatosnak lenni az internet világában mert a Sátán nagy hecker!!
2010. nov. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Az összes ember Ádámtól és Évától származik.


Az aztán érdekel lenne!!Akkor vérfertőzött unokáik lennének mivel a gyerekeik egymással párosodtak volna!Akkor az emberiség egy k...a nagy beltenyészet eredménye?

Meg ne kérdezd hogy ha amit Te mondasz nem igaz akkor mi az igazság,mert azt még csak találgatják az okosok!

Ha figyuzol az isiben meglátod hogy vannak tanárok akiknek egészen más a véleménye erről és felelésnél az Ő verziójukat kell mondanod,vagy karó!!!

2010. nov. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Bocs--Az aztán érdekes lenne--igy gondoltam!!
2010. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!