Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha Isten üzen nekem, hogy...

Ha Isten üzen nekem, hogy tegyem ezt és ezt, akkor honnan tudom, hogy nem a Sátán akar becsapni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 21:43
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
Kenneth E. Hagin , „Az Úr lámpása” című könyve segít eligazodni. Nem túl hosszú olvasmány, de annál tartalmasabb:) A feltett kérdésedre megfelelő választ kapsz. Ő egy nagyon elismert, Szentszellemmel betöltött Evangélista volt.
2010. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
Ó szent tudomány, mond meg balga lelkeknek, hogy Isten márpedig nem üzen. Beteg skizók mind. :o)
2010. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
32%
Nem akarok hülyének nézni senkit, de Isten nem hiszem, hogy üzenget. Aki hangokat hall, az keresse fel kezelőorvosát, gyógyszerészét. Az hogy valaki biblia olvasgatása közben megérti isten üzenetét.... Azt emberek írták, semmiféle isteni üzenet nincs benne.
2010. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Isten igen is üzen! Csak ti süketek vagytok.
2010. márc. 17. 15:38
 15/29 anonim ***** válasza:
Na akkor még is hogyan üzent neked?
2010. márc. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Te el vagy tévedve! Ezt ki mondta neked?
2010. márc. 17. 17:48
 17/29 anonim ***** válasza:
44%

ha isten azt üzeni hogy gyilkold le az összes cigány-t akkor szolj elötte,mert csatlakozok hozzád!!!

sööt hozok erösitést is!!!!!

2010. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Te fogalmaztad úgy,hogy ha Isten üzen nekem....

Szóval mit és mikor és hogyan üzen neked?

2010. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Olvasd már el újra. Azt írtam ha üzen, és nem azt, hogy üzent!
2010. márc. 17. 19:30
 20/29 anonim ***** válasza:

Pofon egyszerű!

Megvizsgálod az üzenetet,amennyiben semmi gonosz dolog nincs,vagy kimeneteléből nem rossz dolog fakadna,az Isten üzenete!

Ha olyat suttog valaki,hogy add a pénzed oda a csövesnek,vagy csak egy pár forintot,de most adnod kell,az egyértelmű,hogy Istentől való,ha azt hallod viszont,hogy Ölj,vagy most meg kell verned valakit,esetleg lopásra,és más egyértelmű gonosz dologra biztat,akkor az biztos nem Isten!Akkor sem,ha egy bűncselekményben cinkosságra biztat!ilyen egyszerű!A jótanácsot pedig érdemes elfogadni,pl hívj fel valakit,vagy segíts valakinek!

2010. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!