Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha Isten férfi mert hogy Úr...

Ha Isten férfi mert hogy Úr akkor a sátán Nő?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy hülye kérdés de logikus met ugye egymás "ellentétei" jó,rossz,stb...
2010. márc. 11. 15:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszi,főleg 2.
2010. márc. 11. 19:07
 12/20 anonim ***** válasza:
És a bűnöket ki teremtette? Azokat a tulajdonságokat is Isten teremtette az emberrel együtt, az ember azonban esendő volt és rálépett erre a bűnös útra.. Magától nem keletkeznek ezek a tulajdonságok, ezeket szerintem Te is beláthatod jóember...
2010. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A három nagy monoteista világvallás (kereszténység, judaizmus, iszlám ) egyhangülag elutasitja, hogy Istennek antropomorfizmust (nem, kor stb.) tulajdonitson.
2010. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
ádám valami melegre gondolt ami hidegben felmelegíti és kiteljesedhetedne benne... isten megteremtette a nőt bár ádám egy ferrárira gondolt
2010. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Isten egy 5 farkú elopárdlány, a sátán meg egy óriási 3 lábú elefánt és egész álló nap harcolnak egymással, szupererővel mint a japán anime rajzfilmekben a hülyefejű emberek.
2010. márc. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Ha isten Úr, akkor sátán Asszony
2010. márc. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Isten a teljesség nem? Akkor miért kéne felszeletelni,vagy legalábbis kettőbevágni,amialatt értem,nemet tulalydonitani neki?

Amúgyis mit kezdene a nemével?

Talán szaporodásra használhatná?

És akkor hol a másik fele? Van egy másnemű Isten is?

....

2010. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha isten Úr, akkor sátán Asszony.

Ha a kutya fiú,a macska a lány??

2010. márc. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az én vallásom szerint Isten mindkét nemet magába foglalja. Mivel Istentől származik minden, a nemek is tőle származnak, ha nem lenne benne a női rész is, akkor csak hímek lennének a földön.

Hogy a gonoszság honnan van, az még nehezebb kérdés. De én úgy értelmezem, hogy az anyag, mégpedig az élő anyag, magában hordozza az önzést. Mert ami él, és nem elég önző ahhoz, hogy magának is szerezzen a táplálékból, az meghal. Tehát az önzés bizonyos fokig szükséges. Viszont az önzés elhatalmasodása vezet a világ szürnyűségeihez. .

2010. márc. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Talán Isten kétnemű.

Úgyértem, mindkét nem jó tulajdonságaival rendelkezik, hiszen ő a "tökéletesség"...


Persze ez csak egy elmélet... x)

(B*szki, egy kötsög hermához imádkozol minden vasárnap a templomban?! :o Aztak*rva...)

2010. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!