Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi az egyház álláspontja az...

Mi az egyház álláspontja az angyalterápiáról?

Figyelt kérdés
Katolikus vagyok. Egy barátomtól kaptam levelet, hogy fogadjam az angyalokat akiket küldeni fog. Én úgy érzem ez nem biztonságos.
2010. márc. 10. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem Lucifer csapatából valókat küld, akkor nem hinném, hogy lenne mitől tartanod. :)
2010. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%

Nem egészen értem ezt. Elmagyaráznád egy kicsit részletesebben, kedves kérdező, hogy milyen angyalokat küld a barátod? És mit kell NEKED velük csinálni?

Előre is köszönöm a magyarázatot!

2010. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az angyalok Isten küldöttei. Kérdés, hogy a barátod mennyire tudja ezt.
2010. márc. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Mellesleg ha személyes kívánságaid kerülnek szóba és ezek "ára" az, hogy több barátodnak küldd tovább, akkor találd ki, melyik csapatban játszol...
2010. márc. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Ez valami ezoterikus-spiritiszta hülyeség, és nem fér össze az Egyház tanításával!
2010. márc. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
valóban, habár az angyalok Isten hírnökei, napjainkban egyfajtaképpen szól mindenkihez: a szaván, a biblián keresztűl. a biblia elmondja, hogy a vég idején egyesek nagy tetteket és csodákat hajtanak végre, de mindezt nem Isten erejével teszik. az"angyalok" akik emberekhez szólnak, vagy "segítenek", napjainkban csak sátán démonai lehetnek. ügyes vagy, hogy megfontolod, mit teszel. azon is gondolkodj el, hogy az a vallás, amiben a barátod van, hogyan lehet képes sátán "anygyalaival" kommunikálni? vajon kitől származik az ilyen vallás?
2010. márc. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%

???

Ha úgy érzed hogy nem biztonságos akkor inkább igyál egy sört.

Én éppen most küldtem hozzád angyalokat, de ha mégsem érkeznének oda akkor keress meg és kárpótollak egy sörrel :)

Attól talán meggyógyulsz :)


ui. :

Ha esetleg kopognak vagy csengetnek az nem a postás !

Az angyalkáim értek oda!

2010. márc. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

utolsó vagyok !

Kérlek nekem is magyarázd el mit fogsz velük csinálni!

Eszméletlenül felcsigáztál, fejtsd ki bővebben :)

2010. márc. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ma 06:26

Annyira szeretitek pontosan megjelölni a bibliaverset... Légyszilégyszi...:)

2010. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

Na ne! Ez komoly? A te barátod utasíthatja az angyalokat azok meg engedelmeskednek? Isten angyalai biztos nem, mert ők egyedül Istennek engedelmeskednek. Nem értelek benneteket. Isten felajánlja, közvetlenűl hozzá fordulhatunk Jézus nevében. Ha én egyből Istenhez mehetek, mit foglalkozzam az angyalokkal? Hogy érthető legyek: személyes jó kapcsolatban vagyok az USA elnökével. Akkor nem a titkárnőjéhez megyek, ha bajom van, hanem egyből Obamát hívom, majd ő utasítja a titkárnőjét, ha kell.



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. márc. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!