Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A jehovások sátánisták?

A jehovások sátánisták?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 11:52
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Másképp mondom akkor imádkozok, hitem van, és hiszek a teremtő istenben.
2015. aug. 10. 15:33
 22/30 anonim ***** válasza:

fehér szappan


ha az számít, miért jelentik be a kongresszuson, hogy xy 25 éve van a teljes idejű szolgálatban?


egyébként egyetértek veled, de, látod, a szervezeted nem ért veled egyet, mert szerintük igenis számít ez a dolog.


ABBADON SÁSKÁI VAGYTOK.


te pl ezt írod: te vallásod, ő vallása: Jézus nem használta ezeket a szavakat.


kedves fehér szappan: és a "további jó hazudozást", azt használta-e?


tudod, nem a te tiszted megítélni, ki a hazug. nemsoká kiigazítják ismét az abbadonos dolgot, majd akkor légyszi mindenkitől kérj elnézést, ok?


akkora...khm... érdekes dolgokat írtál, hogy csak na. olvasd át, légyszives... katasztrófa.


az írásod alapján igaza van az 52%-os nak, hamarosan ki lesz írva a jw.org teremre, hogy a munka szabaddá tesz, vagy inkább ez: minél többet mész a szolgálatba, annál jobban szeret Jehove.


mekkorát tévedtek ti. miként a farizeusok: az írásokat vizsgálták, mert azt hitték, akkor örök életük lesz. közben meg észre sem vették, hogy emberi tanításokat követnek, és azt, akit vártak, kiközösítették és kivégezték. és ezt mind a napig nem ismerték be. tipikus tanúk voltak...

2015. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Dicséretes dolog, csak őszintén kívánom tedd azt.


Egyébként az erőszakról annyit, hogy van itt egy olyan ember aki rendszeresen írogat nekünk, tudván, hogy mi nem válaszolhatunk neki,


szándékosan keresi, hogy bűnösökké váljunk, és aki nem tudja az ebbe a hibába sajnos bele esik.


ha igazán szeretné a felebarátait, ha haragszik is valamiért, nem keresné azt hogyan okozhat kárt nekik, hanem rá bízná a Teremtőre.

2015. aug. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
ha rám gondosz, fehér szappan, akkor nagyot tévedsz. egyébként edddig is válaszolgattál nekem, ezért szerintem nem rám gondolsz, de ha mégis: nem vagyok kiközösítve, ergo nyugodtan válaszolhatsz nekem. ha pedig másra gondolsz: te milyen jogon ítéled meg a távolból, hogy ki a kiközösített, és ki nem? bizony, ha nem kérdezel rá konkrétan, ÍTÉLKEZŐ VAGY,és neked is ilyen ítélettel fognak ítélni. ne vezd el a józan eszedet.... testvéri jó tanács. ne tudakolózz, hanem tanúskodj a legjobb tudásod szerint, a bibliából.
2015. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

White Dove írta:

"ha igazán szeretné a felebarátait, ha haragszik is valamiért, nem keresné azt hogyan okozhat kárt nekik, hanem rá bízná a Teremtőre." White Dove a jó isten lehet így intézi.

2015. aug. 10. 18:58
 26/30 anonim ***** válasza:

ez tipikus tanú-kettős mérce. ők buzdíthatják a más vallásuakat, hogy nézzenek utánna a vallásuknak, és felhozhatnak több száz, ezer, ezerötszáz éves dolgokat. de ha valaki az ő vallásuk múltjáról kérdez, akkor felháborodnak, és kioktatnak, hogy te sem örülnél, hogyha az ovodáskori tetteid alapján ítélnének meg.


más vallások tagjainak ócsárolják a vallását, és azonnali elhagyásra buzdítják őket, és nem arra, hogy várjon, amígJehova intézkedik.


van szemük, de nem látnak, van fülük, de nem hallanak. olyanok lesznek,mint a bálványuk, a jw.org: csak a társulat tölthet rá bármit, és tilos kérdezni töllük. ezenkívűl két színűek is (kék-fehér :-)

2015. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
tudtam én hogy romlottak és hazugok és hamis próféták tipikus sátánista szekta minden téren engem hadjanak is békén.....
2015. aug. 10. 19:56
 28/30 anonim ***** válasza:

Sátánista?


akkor minek nevezed azokat akik valóban úgy is élnek?

Sajnálom ezzel zártam,


jó egészséget neked.

2015. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Csak szimplán szektások.
2015. aug. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Nem mondok többet mert felesleges akit érdekel a téma ugyis informálódik.
2015. aug. 11. 06:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!