Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A jehovások sátánisták?

A jehovások sátánisták?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 11:52
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

"Nem. A sátánisták sokkal jobb arcok."

Te válaszoló biztosan nem vagy 18 éves még de ha igen akkor szomorú a gondolkodásod.

2015. aug. 10. 12:33
 12/30 Alex Fly ***** válasza:
Tudatosan természetesen nem. Sőt teljesen elutasítják még a lehetőségét is annak, hogy bármi közük lehessen a sátánizmussal illetve okkultizmussal. Attól, hogy "sajátosan" értelmezik a Bibliát és "érdekes" tanításaik vannak, ők őszintén Isten akaratát keresik.
2015. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyunk Sátánisták, és nem veszünk részt szeánszokban, stb


A gyülekezetünk nyílt, bárki látogathatja, és az is hazugság, hogy 5-6 év kell ahhoz, hogy Isten imádatát gyakorold, mint Jehova Tanúja.


Erre jó példa vagyok akár Én is, mivel az ismeret szerzés, és az életem a biblia leírásához szükséges alapvető változásokat egy év alatt értem el. s utána keresztelkedtem meg.


Sajnos vannak akik döcögve haladnak más néven, nehezen változtatnak az életükön, nehezen szoknak le Pl a dohányzásról, vagy az élet társuk miatt nem tudnak Törvényesen házasságot kötni, stb, Bizony az ilyen esetek miatt addig nem azonosítható Isten népével, mert nem él olyan életet.


S az is Fura lenne ha Sátánt imádnánk, aki gyűlöli Istent annyira, hogy még a nevét se mondja, és mondta ki soha,

mert akkor ez azt jelentené hogy elismeri Jehovát mint jogos szuverén Teremtő Istent.


Mindazon által a Biblia tiltja a spiritizmus minden fajtáját, érdekes lenne, ha ilyesmit gyakorolnánk, Ezért kiközösítés jár.


az előttem szólók, durván össze hazudoznak mindent, de nem Baj, Keresztelő Jánost is Démonosnak nevezték, És Jézusban is hibát találtak, az embereknek semmi sem jó.


A gyülekezetben nem szeánszok folynak, hanem komoly Biblia tanulmányozások, hogyan kell tisztán élni ebben a gonosz világban,

Nálunk a legmagasabb az elvárás az erkölcsi értékeket illetően, tilos a dohányzás, a paráznaság, házasságtörés, hazugság, káromkodás, lopás, részegség, stb stb,


További jó hazudozást kívánok, és akkor most melyikünk szolgálja a hazugság Atyját?

2015. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Kedves white dowe nem vitatkozok,és nem is hazudozok, csak infót gyűjtök,és tájékozódok és köszönöm van vallásom, és nem a sátánizmus hanem isten szolgálata mint nektek, de nem akarok másokat erőszakosan megtéríteni mint ti, Jézus sem így tett,és nem is mondta hogy járjatok házról házra.
2015. aug. 10. 14:24
 15/30 KZitus ***** válasza:
Ha őszintén érdekel a válasz a kérdésedre, itt PONTOS, hamisítatlan választ kaphatsz: [link]
2015. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
kzitus van vallásom nem kell a tietek nem eszek mérget köszönöm.
2015. aug. 10. 15:15
 17/30 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ez neked így jött le,

Nem neked írtam hanem annak aki a vádakat írta.


(Cselekedetek 5:41, 42) . . .. 42 És a templomban és házról házra mindennap szakadatlanul folytatták a tanítást és a jó hír hirdetését a Krisztusról, vagyis Jézusról.


Jézust a Tanítványait kettesével kiküldte, hogy keressék meg az arra méltókat, és ezt látta jónak, hogy ilyen feladatot vigyenek véghez a tanítványai, amíg ennek a világrendszernek el nem jön a befejezése.


(Máté 24:14) 14 És a királyságnak ezt a jó hírét prédikálni fogják az egész lakott földön tanúságul minden nemzetnek, és akkor jön el a vég.


Ez is az utolsó napok egyik jellegzetessége, a többi között.

S ez csak azoknak tűnik erőszakosnak, akik nem értik és nem tudják, vagy nem hallották, hogy ez Isten akarata, Jézus parancsa.


(Lukács 4:43) . . .: „Más városoknak is hirdetnem kell az Isten királyságának jó hírét, mert ezért küldettem el.”


Jézus megemlíti, hogy ez az elsődleges dolog amiért elküldetett, nem említi, hogy más lenne a fotosabb


(Lukács 10:1) 10 Ezek után az Úr kijelölt hetven másikat, és elküldte őket kettesével maga előtt minden városba és helyre, ahová ő maga is menni készült.


Jézus is menni készült, neki is tennie kellett, nem csak a tanítványainak.


(Lukács 10:2–5) 2 A következőket mondta nekik: „Az aratnivaló bizony sok, de a munkás kevés. Kérve kérjétek hát az aratás Urát, hogy küldjön ki munkásokat az aratásába. 3 Menjetek el! Íme! Elküldelek titeket, mint bárányokat a farkasok közé. 4 Ne vigyetek erszényt, se elemózsiás tarisznyát, se sarut, és senkit ne öleljetek meg üdvözlésképpen az úton. 5 Amely házba bementek, ott először ezt mondjátok: »Béke legyen e háznak!«


Bizony ezek és az ezekhez hasonló idézetek is azt igazolják, hogy házanként kellett menniük,

s ami még kiemeli ezt, a vers eleje, hogy a Tanítványok kérjék, hogy legyenek ég több munkások mert az aratni való sok.


De ha nincsenek aratók akkor a sok munkát ki végzi el?

mert munkás kevés van.

ezért tanította a követőit is imádkozni, hogy megtalálják az elveszettet hogy azok is csatlakozzanak a kereséshez, mert a munka sok, az idő kevés.


Ha ez erő szak, akkor Jézus azt akarta,hogy erőszakkal tegyük.

De nem erőszak, ez csupán kutató munka, de a keresés, kutatással jár.

az más napra tartozik, hogy az egyéneknek más értelmezéssel jön le.


Akkor lenne erőszak ha fizikai kényszerrel kényszerítenénk embereket erre,

Ám ez nem erről szól, és Isten nem is akar kényszerítetteket, hanem önkénteseket.

2015. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Rendben, ha tényleg így van és így is folytatódik a vallásotok nem lesztek sátánisták legyen így,de engem nem kell megmenteni szoktam imádkozni, meg olvastam régebben a bibliát is, tervezem hogy újból elkezdem .
2015. aug. 10. 15:27
 19/30 anonim ***** válasza:

"Te vallásod, Ő vallása."


Nos Jézus nem használt ilyen szavakat, hanem azért találták ki ezt a munkát, hogy ebben egységesítse az Istennek járó tiszta imádatot. És nem vallási tanítások sokféleségében, a vallás nem kisajátítandó egyénre szabva.


(1Korintusz 1:21) . . ., az Isten jónak látta, hogy a prédikált dolgok bolondsága által mentse meg a hívőket.


Az embereknek bolondság Isten szándéka,, Istennek pedig az emberi dolgok bolondság.

KI fog jól járni?

Ha megfigyeled a Bibliában, Isten mindig , emberek számára bolondságnak tűnő dolgokat kért az emberektől hogy tegyenek meg, s akik így tettek azok jártak jól.


Noét is bolondnak nézték, és meg is akarták verni,

Illést is, és sok sok ókori hűségest, de mindig Isten került ki győztesen a hűségesek által felhasznált szemléltetésekben


Volt egy Biblia író, akinek parázna nőt kellett Isten utasítására elvennie feleségül,

hogy szemléltesse a népnek eme prófétán keresztül, hogy mint "Férj uruk" mindig hűséges maradt a népéhez, habár sokszor más Istenekkel csalták meg Őt.


s még sorolhatnám az Isten által kért dolgokat, ami számunkra emberek számára, bolondságnak hülyeségnek látszik.

2015. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Tisztelt Privátba író.


Nem az számít ki mennyi időt tölt el Isten szolgálatában, hanem az , hogy milyen minőségben, hűséges, és alázatos keresztény életet él.

2015. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!