Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A jehovások sátánisták?

A jehovások sátánisták?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 11:52
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Halottam olyat hogy a hatalom meg a pénzre mennek,meg hogy okkult rítusokat is űznek,meg aszt tudom hogy kiforgatják a bibliát, ők értelmezésnek hívják,lehetetlen tőlük megszabadulni aki már közéjük tartozik, ezek a jellemzők ráillenek a sátánista szektákra.(az írásuk démoni mert aki huzamosabb ideig olvassa a saját lelke elsorvad, és idővel egy új szellemet kap (démont) aki uralni fogja a testét, ez ami húzósabb nem is gondoltam volna róluk)
2015. aug. 10. 11:56
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
Igen, titkos gyűléseken, pincékben (régebben kriptákban) összegyűlnek és démonokat idéznek, imádkoznak a sátánhoz hogy eljöjjön és sötétbe borítsa a világot. Ehhez 5-6 évet legalább jehovának kell lenned hogy beengedjenek. Én először nem tudtam hogy mi folyik itt, de egyből kiábrándultam belőlük amint láttam mit csinálnak ott... Vérfertőzéssel pecsételik meg a szertartást.
2015. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Az a véleményem hogy éppen az ilyen hamis vallások járatják le a normális bibliai írásokat és hitet,az emberek azért haragudnak ezekre mert eleve hamis dolognak tartják, mert csak aszt látták mindig.Meg amúgy aki meditálgat,tanfolyamok,meg gyógyítsuk magunkat,megvilágosodok magamtól......meg más sátánista hülyeségekkel foglalkozik abban bezzeg hisz mert működik aszt mondja, közben pl:2-3 év múlva meg szívni fog mert a visszájára fordul az egész, mert az ördög úgy van vele hogy eleget kapott, most már szenvedhet, jól átbasz mindenkit aki beleugrik megfelelő tudás hiányában ami megvédhetné a veszélyektől!
2015. aug. 10. 12:13
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Ne sértegesd a sátánistákat... Komolyan mondom.
2015. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
igen ilyen súlyosak azért ezt nem gondoltam volna na engem hadjanak béken mert inkább nem foglalkozok velük nem akarok bajt kiadványt elfogadom ha nagyon tukmálják maksz otthon kidobom ennyi de be nem lépek közéjük isten engem megvéd őbenne hiszek inkább a sátán meg takarodjon oda ahova való.....
2015. aug. 10. 12:17
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

nem sátánisták de szekta, igen a bibliát kiforgatják, sőt azt a bibliafordítást amit ők hazsnálnak inkáb biblia-átírásnak lehetne nevezni, nincsenek okkult szertartásaik, sőt már már túlzónak tartanak az ilyentől, pl tilos a gyerekeknek egy csomó játék ami elvben varázslásra taníthatja őket (pl nem lehet luke skywalker figurájuk, mert az a jedy erő használatára tanítja őket... nekem volt ilyenem, meg dart wader, és még sorolhatnám, rengeteg szereplő megvolt, mégsem volt sosem semmi ilyen érdeklődésem)


számomra nehéz eldönteni ,hogy a vezetőik(akik közülük kerülnek ki, a szekta már töb mint 100 éves, tehát pár generáció már volt a vezetők között, és ez nem vérszerint öröklődik) tényleg csak korrupt vagy egyszerűen nem vállalja a felelősséget, hogy miattuk akár sokan meg is halnak, talán valahol kettő között


olyan szempontból viszont tényleg szekta, hogy:


-valóban lerázhatatlanok

-igyekeznek elválasztani a külvilágtól

-az eredetileg önkéntes feladatok nem is annyira önkéntesek

-ha kiraknak a szektájukból a többiek szóba sem állhatnak veled, nem si köszönhetnek, semmi kapcsolat, mivel mint említettem igyekeznek elválaztani a külvilágot, ez gyakran azt jelenti hogy az összes barátodtól és rokonodtól arra számíthatsz h többé még csak nem is köszönnek majd

- a vezető testületet Isten szócsövének mondják, bármiben is ellenkezel velük kiközösítenek, ugyan akkor azt mondják "nem tévedhetetlen" ezzel el is intézik a múltban történt tévedéseket (aminek következtében emberek haltak meg) és a megannyi korrupciót

- a szertartásaikon nem kizárólag a bibliát tanulmányozzák, hanem a vezetőik kiadványait is, amit a szentírrással egyenértékűnek kell kezelni, illetve úgy kell rá tekinteni mint a biblia kizárólagos és nagyon pontos helyes értelmezésére

2015. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
nincsen ebben sértegetés csak a valóság....
2015. aug. 10. 12:18
 8/30 anonim ***** válasza:
Nem. A sátánisták sokkal jobb arcok.
2015. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

biztosan, elhiheted én sem jehovás vagyok

sátánista vagy?

2015. aug. 10. 12:22
 10/30 A kérdező kommentje:
gondoltam, csak normális válaszolók írjanak,a sátánistáknak meg élvezzétek ameddig tart....
2015. aug. 10. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!