Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az a rengeteg kínai, akik...

Az a rengeteg kínai, akik most nálunk élnek, miért nem zavarja azokat, akik most haza akarják kergetni a menekülteket mondvacsinált okok miatt?

Figyelt kérdés
Keresztényként kötelesség segíteni, bár ezt sok keresztény tagadja, mert féltik azt a vagyonukat, amit Isten adott nekik. Inkább hazakergetné a mai menekülteket, vissza a pokolba, ahonnan Isten hozta ki őket, miközben tele az ország kínai üzletekkel, tré áruikkal, tönkre tették a magyar vállalkozásokat, de őket mégsem akarják elkergetni. Miért?
2015. jún. 25. 10:45
1 2
 1/15 vfrtom ***** válasza:
46%
Akkor te mekkora keresztény vagy , hogy öket meg elkergetnéd?
2015. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt írtam? Hol? Mutasd meg!
2015. jún. 25. 10:55
 3/15 vfrtom ***** válasza:
0%
Feltetted a kérdést, hogy öket miért nem kergetik haza. Tehát TE akarod , hogy valaki HELYETTED tegye ezt meg. Tipikus keresztyéni hozzáállás. Szánalmas.
2015. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 vfrtom ***** válasza:
0%
Ja, ha akkora keresztyén vagy , te miért nem fogadsz be pár menekültet, segíted öket céljuk elérésében? Meg persze te nem vásárolsz kinai boltban? Sem kinai árut.
2015. jún. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hazudsz! Én azt kérdeztem (feltételezem te látod azt a sok szerencsétlent honfoglalónak), hogy ha ők, akik kínzások elől menekülnek zavarnak, akkor azok, akik már több évtizede itt vannak és sok magyar vállalkozást tönkre vágtak, azok miért is nem zavarnak?

Nem tudsz olvasni? Bár úgyis azt látod bele mindenbe, amilyen belül vagy és azt húzod rám, holott amikkel meggyanúsítottál, azok nem szerepelnek a kérdésbe!

Ha be kell fogadni, be fogok! Idáig sem voltam tétlen, eztán sem leszek!

2015. jún. 25. 11:26
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja és nem, nem vásárolok kínai árut, mert kicsit több pénzért tartós dolgot is lehet venni, ami nem hullik szét az első nap. De hát a magyar csak az árat nézi, tovább már nem lát.
2015. jún. 25. 11:27
 7/15 schocko ***** válasza:
96%
..akkor dobd el a kompjúteredet, monitorodat, telefonodat, tévédet, mikrohullámú sütődet, fényképezőgépedet,..., mert azok mind kínaiak és vegyél helyettük magyar gyártmányokat!...(senkinek sem Isten adta a vagyonát, hanem megdolgozott érte, illetve a szülei megdolgoztak érte...nem hozott ki senkit sehonnan Isten, kedves kérdező, te nagyon buta ember vagy...)
2015. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Engem a rengeteg kínai is zavar. És most hogyan tovább?
2015. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem, hogy ennyi kínai van itt, de ők egy szorgalmas nép, dolgoznak, kevés összetűzésről hallani velük kapcsolatban, a saját problémáikat pedig lerendezik egymás között. A zömük már megtelepedett itt, vállalkozásokba fogtak, nagyon sok vizet nem zavarnak.


Most több tízezer harmadik világbéli menekültről van szó, akik:


1. Szerbiából - ahol nincsenek már életveszélyben - illegálisan, ezzel törvény sértve szöknek hazánkba. A déli határainkat megvédeni (igen, az illegális bevándorlók ellen) EU kötelességünk.


2. Olyanokat akiket a keresztény és befogadó, toleráns Nyugat - Európa vissza akar toloncolni a nyakunkra.


Akármilyen keresztény is valaki, beláthatja, van egy határa a befogadó képességünknek, hazánk egy gyenge, kis területű ország, nem voltak gyarmatai, a jelenlegi nemzetközi helyzetért nem felelős.


Igen, éltem a vagyonom. A fene tudja, valahogy szívesebben költöm a családomra, gyerekemre, mint a mindenféle menekültre. Annak tükrében különösen, hogy a befogadásuk a fejlett Nyugaton sem épp zökkenőmentes, ha finom vagyok.


Ma szegény kis menekült gyerekek, holnap felnőttként rájön, hogy igazából muszlim, és a te nyakad vágja el mert nem az vagy. Majd szép előzékenyen tartsd is oda.

2015. jún. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
schocko! De igen, Isten adta a vagyonukat. Mégpedig úgy, hogy lehetőséget, alkalmat teremtett arra, hogy olyan munkájuk legyen, amiből annyi pénzük van, amennyi. Már ha tisztességes úton szerezték.Mindegy mennyire megyünk vissza.
2015. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!