Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy magyar embernek japán vagy kínai a pasija? Mert ugye mindkét félnek más más a szokásaik oda haza.

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 09:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Mit gondolnék? Ő is olyan ember, mint a többi. A szokásaitokat pedig mindkettőtöknek tolerálnia kell, másként ez a kapcsolat hosszabb távon nem működhet.
2012. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nincs se kínai se japán pasim. Bár jó lenne,örülnék neki. Csak érdekelt a vélemény. És azért tettem fel a kérdést mert sajnos ide haza,felénk Baranya megyében rengetegen már csak a hallatán elítélik őket csak mert egy kicsit is másképpen néznek ki mint mi magyar emberek. Én úgy gondolok ez bennük a különleges. :)
2012. jan. 21. 09:23
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

A legtöbb családnak mások a szokásai, és meg kell tanulni alkalmazkodni mindkét félnek.


Az ázsiai pasik közt vannak naaaagyooonnnn jjóóóóók!

Maximum annyit gondolnék, hogy biztos szép, egzotikus gyerekeik lesznek.

2012. jan. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sztem is az ázsiai pasik isteniek :) Mit meg nem adnék azért hogy egyszer megismerjem őket szemtől szembe ;) Mert az utcán pl. Pécsen lehet látni őket de hát én nem csak látni szeretném és csodálni őket hanem beszélni velük,összebarátkozni stb :) És egyetértek veled,a gyerekeik egzotikusak lennének :)
2012. jan. 21. 09:58
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Még ha jól is néznek ki az ázsiai pasik, annyit tudni kell, hogy kultúrájukhoz híven a nők nekik kb. egyenlően a rabszolgákkal. Nem hiába van az, hogy az ázsiai nők hozzámennek az első amerikai, vagy európai férfihoz, akik csak rájuk mosolyognak. Legalábbis a thai nőknél ez így van, de nem lepődnék meg, ha a japánoknál is. A kínai már lehet más tészta, ha a családja már több generáció óta él távol a hazájától és már "elnyugatiasodott".

Engem különösebben nem zavarna a más kultúra, még a kettős esküvőben is benne lennék, ha tudom, hogy ez neki fontos.

Alkalmazkódókészség a kulcsa mindennek, csak hogy nem mindenki olyan. Sok esetben én magam sem.


21L

2012. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Erről nem is tudtam,kicsit meglepett :O
2012. jan. 21. 11:38
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Azért ne hasonlítsuk már össze a thaiföldi embereket a Japánokkal.:) Thaiföldön nagy szegénység van, nem csoda, ha próbálnak kitörni.
2012. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ezzel mondjuk egyetértek. És szerintem nem egy helyen van szegénység a földön :S
2012. jan. 21. 14:07
 9/15 anonim ***** válasza:
39%

Nesze neked japán pasi:

[link]


Ha elolvastad, majd gondold át...

2012. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Azt hogy de jó neki :D Én is szívesen megismerkednék japánokkal de inkább lányokkal. Vagy inkább ázsiaival. Mindegy, hogy kínai vagy japán stb :)


F

2012. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!