Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Római katolikusok nem...

A Római katolikusok nem hordják kicsit fenn az orrukat?

Figyelt kérdés

Csúnya amit kérdezek és nem kizárt, hogy tévedek,de úgy vettem észre, hogy előrébb tartják magukat más felekezetekhez képest.

Megkérdezik, hogy te hova tartozol,kicsit rangsorolnak, hogy mennyire közel áll az a felekezet az övékhez.

Szép és jó, hogy te ide vagy oda tartozol,de ők azért tudják, hogy nem teljesen az igaz úton jársz, mert az a katolikus.

Mint ha kicsit lenne némelyikben-aki komolyan veszi a vallását-, egyfajta fenn héjazás, hogy azért mégis csak mi vagyunk az origó és ti tértetek el tőlünk.

A neoprotestánsok meg talán még veszélyesek is.


Biztos igaz ez másokra is. De nekem kicsit olyan, mint ha úgy tekintenének magukra, hogy mi vagyunk a valaki ti meg akik elhajoltatok tőlünk.


(Az is feltűnt, hogy itt talán inkább a protestánsok válaszolgatnak.)



2015. jún. 5. 10:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Aki felmagasztalja magát, az megaláztatik.
2015. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"úgy vettem észre, hogy előrébb tartják magukat más felekezetekhez képest. "


Általában mindegyik vallás tagjai "előrébb tartják magukat" a más vallások híveihez képest.

2015. jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem ritka jelenség...Mondjuk ez szinte minden komoly vallásosra jellemző.
2015. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
lehet, hogy vannak helyek, ahol ez jellemző, de ahol én lakok ez egyáltalán nem így van. Ők nem akarják rád nyomni a vallást mint pl a Jehovák... legalábbis nekem ez jött le
2015. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szerintem nagyon is!
2015. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem a katolikusok nem hordják fenn az orrukat:)A legtöbb pap is nagyon egyszerű...és nem rangsorolnak senkit
2015. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kis r betűvel is irhatod te kis epe 😃
2015. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!