Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vajon mit akarhat Isten, mit...

Vajon mit akarhat Isten, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az életemben már fél éve. Talán sosem szerettem még senkit ennyire, és elviselhetetlen a hiánya. De ő nem viszonozza az érzéseim. Nem azt érzi amit én. ő sem közömbös irántam, de nem szeret engem szerelemmel.

Már számtalanszor megbeszéltük, hogy nem csináljuk ezt tovább és inkább akkor nem is találkozzunk, de mindig úgy alakul h ujra egymás életébe cseppenünk.

Én ezt már nem bírom tovább. Mindent megpróbáltam h elfelejtsem, továbblépjek de nem ment. és azért is mindent megtettem h együtt legyünk.

mi célja van ezzel Istennek? Ha nem akarja h egyutt legyunk akkor miért kell h ujra meg ujra egymás útjába kerüljünk?

mit kell tenni egy ilyen szerelemmel? én azt éreztem h ő az igazi. kuzdenem kellene tovább vagy feladnom? Mikor falakba utkozom ugy erzem azt akarja tudatni velem h nem nekem szanta. De mikor ujra egymással vagyunk akkor meg olyan mintha kuzdenem kellene tovább.

hiába kérem a jeleket, vagy bármiféle iránymutatást, h mit tegyek, nem kapok.

Egy hivő ember mihez kezdjen a reménytelen szerelmével?

23/L



2015. márc. 12. 14:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szeretnék minden válaszolót emlékeztetni arra, hogy nem az volt a kérdés h van e Isten :)
2015. márc. 13. 19:42
 12/12 anonim ***** válasza:

Rendben:) Elfogadom, hogy létezik isten a te világodban.

Egy hívő ember mit kezdjen a reménytelen szerelemmel? Kerüld el mindenféleképpen, soha ne találkozz vele. Ha ez nem megy akkor költözz el jó messzire hogy még véletlenül se kerülj a közelébe.Ha erre nincs lehetőséged, akkor barátkozz meg a gondolattal hogy életed végéig epekedni fogsz utána.

2015. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!