Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, mit gondoltok...

Keresztények, mit gondoltok egy olyan apáról, aki nem tesz semmit, amikor a szeme láttára molesztálja egy pedofil férfi a gyermekét?

Figyelt kérdés
Elítélitek vagy támogatjátok, hogy az apa szemet huny a saját gyermeke molesztálása felett?
2015. jan. 2. 10:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdezö, miért törülted a szövegedet, amelyre én feleltem?


Nagyon sajnálom, ha neked van, vagy valamelyik rokonodnak esetleg osztálytársadnak ilyen problémája. Biztosan van olyan felnött akinek hiszel, kérj segítséget.

2015. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem töröltem a szöveget.

Már 3 választ írtam és mindet törölték.


Nem értem, hogy mi van itt.

2015. jan. 2. 18:22
 13/13 yuda ***** válasza:
94%

Kérdező!

Megmondom miért törölték, mert magadtól nem jössz rá. Azért, mert a kiírt kérdésedhez képest a plusz hozzáírásaid mind provokatívak voltak. Átverted az embereket a kiírt kérdéseddel, mert ahogy olvasod, mindenki elkezdett aggódni, hogy vajon mi történhetett veled, vagy ismerősöddel. Te pedig Istent és a keresztényeket gyaláztad. Még jó, hogy törölték a kérdésed. Ha admin lennék, a fő kérdésed is törölném, sőt, hogy tanulj belőle, egy ideig az IP címed is tiltanám, nehogy bejöjj más névvel.

Ha ennyire nem tetszik a kereszténység, miért nem keresel inkább más elfoglaltságot? Ennyi kurázsi nincs benned, hogy eleve azt kérdezd, amit akarsz? Mi szükség volt egy kamu kérdésre, hogy utána másokat lejárass? Jó bátor gyerek lehetsz....

2015. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!