Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan aki hisz az MDM...

Van itt olyan aki hisz az MDM üzeneteknek?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor, hogy "ismerkedett" meg ezekkel?

2015. jan. 1. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt pár évvel ezelőtt egy kérdés a nagy figyelmeztetéssel kapcsolatban. Volt egy arra az évre való jövendölése ennek a próféta nőnek. Akkor azt írtam, hogy megvárjuk az év végét, és kiderül, hogy hamis próféta-e az illető vagy sem. Természetesen nem teljesedett be a próféciája, úgyhogy egyértelmű a bizonyíték a hamis prófétaságára.
2015. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi volt az a jövendölés?
2015. jan. 1. 14:07
 3/8 anonim ***** válasza:
2015. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De hol, melyik üzenetben van időpont?
2015. jan. 1. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is csak annyit tudnék tenni, hogy rákeresek a neten.

Esetleg kérdezd meg az ottani kérdés feltevőjét.

2015. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:-)
2015. jan. 1. 20:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem állnak meg bibliai alapokon ezek a próféciák, nem Isten üzenetei.
2015. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tisztánlátás,és a megkülönböztetés kegyelmét kell kérni,hogy meglássuk az üzenetek Isteni eredetét.Rengeteg teljesedett be közülük.A háborús készülődések beteljesedtek,az irányított gyilkosságok(abortusz,eutanázia) ,az egyház beszennyezése modernizáció címszó alatt,a házasság bemocskolása(azonos nemúek házassága),a fenevad bélyegének sok helyen való alkalmazása(mikrochip a kézbe),ezek már mind valóságok,Izrael lejáratása Soros által.Ezek mind megvalósultak.Ez bizonyítja hitelességüket.Az egyház azért támadja,mert az egyházat már megfertőzte az ördög.Ha hazugság lenne,nem támadnák ennyien.Az Úr most vívja végső harcát a lelkekért az ördöggel.Mindennap imádkozni kell védelemért,hogy védve legyünk az ördög csatlósainak hazugságaitól.Arról is beszél,hogy az egyház az emberek szükségleteinek fontosságát fogja hírdetni a lelkek megmentésének fontossága helyett,ez is megvalósult.Ezek hiteles üzenetek.Imádkozzátok az Isteni Irgalmasság rózsafüzérét minden nap,és az oldalon megadott imákat.Ne hagyjátok nyerni a sötétséget.Az oldalra egyszerűen rábukkantam,mintha tudtam volna mit kell keresni.
2017. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!