Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nem segített meg az Isten, ha...

Nem segített meg az Isten, ha lenne ezt nem hagyta volna?

Figyelt kérdés

Nem is tudom,hogy kezdjem. BA diplomát 4-re csináltam meg.

20 év volt ebben, és 4 lett. Mire eljutottam idáig, a családom kikészített idegileg, teljesen tönkrementem.

Amikor meg produkálni kell magamat akkor nem tudom mert egy meggyötőrt ember lettem. Amit csinálok 6-7 éves korom óta csinálom. Nem tudom feldolgozni, hoyg 4-t kaptam. Ebből sose kaptam ennyit. Mindig 5-t kaptam. Ha lenne Istnem ezt nem engedte volna, hogy a testvérem és az apám tönkre tegyen. Egy élet volt ebben !!!

Most kezdem az MA-t...


Isten nem látta, hogy mennyit küszködtem, szenvedtem mire idáig is eljutottam ? és pont a családom miatt kellett ilyen jegyet kapnom ? xanaxot szedek...annyira kikészűltem.


2014. okt. 12. 11:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem imádkozni kéne, hanem pszichológushoz fordulni, és ezt a kóros maximalizmust kezeltetned. Nem bántásból - tényleg jobban járnál, sokkal szebbé és könnyebbé válna az életed.
2014. okt. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Azért lett négyes, hogy a MA diplomád ne játszd el.

Egyébként meg örülnöd kellene.

Nem a diplomátòl leszel az, aki vagy.


Mivel tettek tönkre?

2014. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

igen, tudom hogy oda kellene mennem.


de azt nem tudom feldolgozni,hogy az évek során így leépítettek engem...ami itthon folyt, a szemétkedések ellenem.

Ez persze kihatott rám is. Idegileg már nem vagyok 100-as.


Isten ? nem is tudom mit gondoljak róla. Egyáltalán van-e ezek után...

2014. okt. 12. 11:22
 4/17 anonim ***** válasza:
Miért szemétkedtek veled?
2014. okt. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Nem akarok senkit megserteni ,de Isten nem letezik ha letezne nem hagyta volna azt a rengeteg szörnyűséget meg történni pl. Közékor ..Holokauszt. .. meg megannyi szörnyűséget .
2014. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hallgass zenét (a kedvenc részemtől belinkelem):

https://www.youtube.com/watch?v=j6MXLPFTAME&t=450

2014. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mint ahogy a hivok hiszik: Isten nem tudja leallitani a nehezsegeket, de segit, hogy tudd oket kezelni/atelni.
2014. okt. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

testvérem egyértelműen irigy volt rám. Ehhez hozzá jött, hogy anyagilag nem állunk jól és egy időbe ő rá kellett támaszkodnunk, 2-3 éve néhány hónapot. Nah akkor kezdett szemétkedni velem. Állandó veszekedés naponta 3-4 szer...


Apám meg...buta ember. Nem tudok mást írni róla. Csak magával törődik, nincs tekintettel másra.


Egyedül anyám volt mellettem, de ő meg elnézte mindazt amit csinálnak velem.


Ha Isten van ezt eltudta nézni ? hogy hol az egyik hol a másik kikészít engem ? Mire kikellett állnom, produkáni magam már egy meggyötőrt, mindet elvesztő ember voltam.

Már elment minden életkedvem is.

2014. okt. 12. 11:45
 9/17 anonim ***** válasza:
Irány a pszichológus (és esetleg, ha tanácsolja, a pszichiáter is). Komolyan, ehhez nincs mit hozzátenni. Nem normális, hogy valaki egy négyes miatt fetreng az önsajnálatban, és a családod meg láthatóan teljesen diszfunkcionális katasztrófa. Ehhez nem árt segítséget kérni, a helyedben én azt tenném.
2014. okt. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 sandor76 ***** válasza:

Istennek nem az a szandeka hogy valaki jo eredmenyt erjen el valamilyen teruleten,amiert az emberek kuzdenek.

Jezus is ravilagitott ennek hosszutavon semmi ertelme nincs.

Amit Jezus tanitott az az, mit kell tenni ahhoz,hogy tudjuk ot kovetni,es pontos ismeretet szerezni Istenrol.

Ugyanis Istennek van egy hatarozott szandeka ami szerint a mostani rossz dolgokat egyszer s mindenkorra meg fogja szuntetni.

Ehhez nem tartozik hozza,hogy ebben a gonosz vilagban kinek milyen celjai vannak.

Az nagy baj,hogy sok embernek nagyon rosszul mennek a dolgai,de a Bibliaban ezekrol az idokrol pontos profeciak vannak,es ezeknek meg kell tortenni,sot meg rosszabbak is lesznek.

Ahhoz hogy ki tudjunk tartani pontos ismeretet kell szerezni mi helyes es helytelen Isten torvenyei szerint.

Ezek az mostani idok hamarosan elmulnak es azok elvezik isten helyesleset akik cselekszik akaratat.

Aki ennek a vilagnak akar megfelelni az nem a helyes uton jar,mert e vilag istene meg satan.

2014. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!