Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Létezik isteni igazságszolgált...

Létezik isteni igazságszolgáltatás?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor az igazságos?
2010. jan. 16. 17:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nézd! Nem az a legfontosabb kérdés, hogy földrengésben, rákban, egy közlekedési balesetben, fiatalon vagy idősen halunk-e meg. Az igazán lényeges kérdés azután jön, hogy meghaltál. Akkor mi lesz veled. Akkor lenne igazad, ha a halállal minden véget érne. De a Biblia ilyet nem tanít. A Biblia szerint Istennek egy egész örökkévalóság áll rendelkezésére, hogy mindenkinek személyesen szolgáltasson igazságot. Ne aggódj, a Biblia szerint mindenki megkapja ami jár neki. Ha véletlenül mégis az evolúció lenne igaz, amit nagyon erősen kétlek, akkor meg nem teljesen mindegy ki mikor milyen halállal hal meg? Nem teljesen mindegy hogy tisztességesen élsz-e vagy tisztességtelenül? Lesz bármi következménye bárminek is ha az evolúció az igaz? A diktátorok mindig kivégeznek egy csomó ártatlan embert. Az evolúció szerint ezt nyugodtan megtehették komolyabb következmények nélkül. A Biblia szerint nem!


A Jézusba vetet hit reményt ad, hinni lehet az evolúcióban is, de az nem ad semmit.

2010. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

az sem igazságos,aki azt írja,h szerinte nincs és lepontozzák. nemtudom ki volt az az okos aki ennyire lepontoz,de itt a véleményünkre volt kíváncsi a kérdező.

na mindegy biztos igaza volt...

2010. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
egyébként a testvérem 13 évesen halt meg 9 éve,nem hiszem,hogy ő akkora bűnöket követett volna el,szóval én nem hiszek ilyen marhaságokban,amíg hittem benne addig sok rossz dolog történt velem,meguntam. a papám 1 éve nagyon beteg lett a mamám mádkozik érte éjjel-nappal.aztán mia lófszért? folyamatosan romlik az állapota,pedig a nagyszüleim nagyon jó emberek. hol itt az igazság?...
2010. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 vkrisz81 válasza:

Gondosan végigolvastam hozzászólásaitokat, és arra jutottam hogy a kétkedők jogosan kétkednek mert nincs ismeretük. Alázat szükséges hogy a világ által ránk erőltetett kényelemből elmozduljunk és elkezdjünk.. tanulni. Nem filozófiát, bölcselkedést, hanem legalább 1x elolvasni a bibliat!

Letezik isteni igazsagszolgaltatas, de nem ugy ahogy ti ertelmezitek. Az hogy egy gyermek meghal egy sajnalatos tény ami onnan ered hogy az elso emberpar a tokeletes halhatatlansagot eldobta mikor isteni tudasert cserebe megszegték isten elvarasait. Tokeletlen halando ember lett a halhatatlan tokeletes. Ennyi es nem tobb. Az pedig hogy isten szolitja el.. mese habbal. Egy olyan istentol akirol azt olvashatod hogy egyszulott fiat adta valtsagul sokakert logikus lepes lenne? Meg a mi gyopidt tokeletlen agyunkkal isberezzuk hogy ez santit. Ne legyetek rest godolkodni es tanulni. Tessek kezdbe venni le van irva feketen feheren. Kozuletek hanyan olvastak el legalabb egyszer?

Szivesen nyujtok felvilagositast ha privatban kerdeseket tesztek fel.

2020. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!