Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudtok könnyen értelmezhető...

NowaSter kérdése:

Tudtok könnyen értelmezhető igéket amiből előadást tudok csinálni?

Figyelt kérdés
IFI Órára szeretnék előadást csinálni de nem tudom melyik igéből.
2014. júl. 23. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én biztosan ezt választanám: Jak 1,27

"Tiszta és szeplő nélkül való istentisztelet az Isten és az Atya előtt ez: meglátogatni az árvákat és özvegyeket az ő nyomorúságukban, és szeplő nélkül megtartani magát e világtól."


Üdv. Péter

2014. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KZitus ***** válasza:

Szervusz


vagy:

Pál apostolt annyira megindította Jézus áldozata, hogy így írt róla: „az életet. . . az Isten Fia iránti hit által élem, aki szeretett engem, és önmagát adta értem” (Galácia 2:20). Jézus még azelőtt halt meg, hogy Pál keresztény lett, Pál mégis úgy gondolt az áldozatára, mint amit ő maga kapott ajándékként Istentől.


Ez az ajándék személyesen neked is szól, és azt mutatja, hogy mennyire értékes vagy Isten szemében. „Örök vigasztalást és jó reménységet” adhat, így megszilárdít „minden jótettben és szóban” (2Tesszalonika 2:16, 17).

2014. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!