Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha én teljes mértékben abszurd...

Ha én teljes mértékben abszurdum- nak titulálom, Isten létezeset akkor mi van?

Figyelt kérdés

Itt most nem azt várom hogy azt mondja mindenki hogy abban hisz amiben akar.

Bizonyítsatok vmit.

A semmibol mégis hogy jött volna létre egy ilyen dolog ami mindenre képes hatni /irányít ? Semmi értelme

Egy ilyen régi mesében hisztek mindig amit régen találtak ki azoknak az embereknek akik semmi jót nem találtak az életben. Aztán ezen meg rontottak is azzal hogx megfosztjak magukat a földi jó dolgoktól . Ezek ma már tompultak. Tehát majd ezer év múlva megint egész más nézeteitek lesznek a témával kapcsolatban.

Győzzetek meg ha tévedek ...de nem tévedek .

Hajrá ;)


2014. jún. 29. 14:06
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és vki építse már bele a válaszba Legyen szíves azt is hogy a 7 napos teremtés alatt merre voltak a dinók .
2014. jún. 29. 14:11
 2/20 anonim ***** válasza:
68%

"akkor mi van?" Hát, öreg, ha hiszed, ha nem akkor SEMMI SINCS. Mondhatni: kit érdekel?


"Győzzetek meg ha tévedek ...de nem tévedek"


- meg is beszélted magaddal- a kérdés lezárva.

2014. jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Prókátor ***** válasza:
17%

Es a semmiből hogy jött létre az ősrobbanás?

Ha ezt megválaszolod, máris megválaszoltad a saját kérdésedet.

A dínókra: Volt egy film egy amerikai kisvárosban valóban lezajlott "majomperről". A címét ne kérdezd, mert nem emlékszem. Az evolucionalisták ügyvédje(akiről kiderül, hogy maga is hívő ember) azzal fogja meg a teremtéspártiak vezérét, hogy elkezdi, hogy vajon a teremtés napja tarthatott e 25,26, 30 óráig, nem pedig 24ig. Akkor pedig miért ne lehetne, hogy a teremtés egy-egy napja 1000, 10.000 vagy 1.000.000 évig tartott?

Az a legnagyobb gond, hogy a megrögzött evolucionisták azt nem akarják észrevenni, hogy valójában ők is hívők, csak ők egy folyamatosan változó, kaotikus vallást gyakorolnak!

2014. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

"A semmibol mégis hogy jött volna létre egy ilyen dolog"


-valami, bármi, hogy jött létre a semmiből? Szerinted?

2014. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%

Akkor lehet, hogy Isten is abszurdumnak fogja titulálni a te létezésedet. Tudod:


-Isten halott! - mondta Nietzsche.

-Nietzsche halott! - mondta Isten.

2014. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem győztetek meg...
2014. jún. 29. 15:03
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Lehetsz ateista - én is az vagyok - de ennél azért nem árt egy kicsikét okosabb érvekkel előállni, mert amit itt elővezettél, azt egy általános iskolás hittanos gyerek is szétkapja egy perc alatt.
2014. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

#3

- Az Ősrobbanás nem mondja hogy semmiből jött létre valami.

- Ha Isten "valami", akkor az ő esetében miért engeded meg hogy a semmiből létrejöjjön, és miért nem engeded meg ezt másnak (amiről ráadásul legalább tudjuk hogy létezik)? (Ha Isten semmi, akkor értelemszerűen nincs miről beszélnünk.)

- Az evolúciót bizonyították. A hat napot nem. Az viszont nagyon is világos hogy a Világegyetem nem 5000 éves. Az is nagyon világos, hogy homo sapien idestova 150,000 éve létezik, megintcsak nem 5,000. Amúgy miért feltételeznénk hogy a Termetés-napok nem a megszokott 24 órák voltak, hanem milliárd évekig tartottak? Plusz ugye a Föld nem az első égitest volt ami létrejött (lévén mindösszesen harmadannyi idős mint a Világegyetem jelen állapota). Feleleted egyes, leülhetsz, legközelebb készülj.

2014. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A nyolcasnak igaza van :)
2014. jún. 29. 15:59
 10/20 anonim ***** válasza:

Akkor véletlenül az antiidiotikum helyett a legújabb termékünkből fogyasztott:


Új termék:

[link]

Antiidiotikum:

[link]


Én pedig beveszek egy ilyet:

[link]

2014. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!