Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondol Isten a dohányzásról?

KZitus kérdése:

Mit gondol Isten a dohányzásról?

Figyelt kérdés
A szakemberek becslése szerint, ha marad a jelenlegi tendencia, akkor 2030-ra a dohányzás miatt évente több mint 8 millióan fognak meghalni. Továbbá úgy vélik, hogy a XXI. század végére összesen 1 milliárd életet fog követelni.

2014. máj. 30. 11:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"És adaték nektek a földnek összes gyümölcse eledelül."


-------


"És akor Isten elszívta az első termés marihuanat, csak hogy lássa hogy jó.

És aztán Isten elszívta az első adag kokain, csak hogy lássa hogy jó.

És amikor magához tért megteremtette azt az ötszázezer rusnya szörnyet amit betépve látott, és így lettek a dinoszauruszok, de azok egy rakás *** voltak, így a könyvből inkább hagyjuk ki az egészet."

2014. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
9es, az is lehet rákos aki minden káros anyagot kerül szóval itt megbukott a mutatván. ;) Amúgy meg nem tök mindegy? A végén így is úgy is meghalunk. Legalább abban a rövid időben amit az élők soraiban töltünk érezzük jó magunkat. Valahogy olvastam, hogy "Szex, drog, cigaretta és alkohol nélkül nem lesz hosszabb az életed, csak te érzed úgy.". Szóval legyetek kicsit lazábbak, ne parázzatok rá a dolgokra, és ne arra gondoljatok, hogy ha meggyújtok egy cigit, holnap után tüdőrák miatt halok meg, mert ez hülyeség. Esetleg akkor eshet meg ha bebeszéled magadnak, de akkor az nem a dohány, hanem a te sarad.
2014. júl. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12-es,a mutatvány nem bukott meg;-) Merthogy ki mondta,hogy nem lehet rákos az,aki életében egy szál cigit sem szívott el,és kerül minden egyéb káros anyagot,amit csak lehet?


"Szóval legyetek kicsit lazábbak, ne parázzatok rá a dolgokra, és ne arra gondoljatok, hogy ha meggyújtok egy cigit, holnap után tüdőrák miatt halok meg, mert ez hülyeség. Esetleg akkor eshet meg ha bebeszéled magadnak, de akkor az nem a dohány, hanem a te sarad."


Értem,tehát akik átmetszett gégével,meg lélegeztető gépre kapcsolva fekszenek az onkológián,ők is mind bebeszélték maguknak,hát így megy ez...Nem tudtam,hogy ezen a bolygón a legtöbben ilyen mentális erőket használnak.Csak akkor azt nem értem,hogy a béke,szeretet,egészség bebeszélésében miért nem vagytok ilyen buzgók...Na mindegy,ez egy más téma.Kitartok az érvelésem mellett,a dohányfüst nem az emberi szervezetbe való.A légzőszervi daganatok 90-ban dohányosok betegségei.Természetesen nem mindenki lesz rákos,aki dohányzik.Csak jóval nagyobb rá az esélye.De egyébként tudom,a rák is mindig csak mással történhet meg....

Ugye milyen szépek a hölgyek?

http://www.youtube.com/watch?v=Y226nz_AQQQ

http://www.youtube.com/watch?v=MhMT5VWB99Q

És egy videó a lazaságról:

http://www.youtube.com/watch?v=KyTBYFWXxFI


Áldásom,

Isten.

2014. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!