Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hallottátok, hogy vannak...

Hallottátok, hogy vannak homoszexuális papok a magukat kereszténynek tartó vallásokon belűl?

Figyelt kérdés
miért engedik ezt? hisz a Biblia elítéli, nem?
2009. dec. 17. 16:04
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Talán elöszőr is szögezzük le,hogy nem a vallása miatt lesz valaki homoszexuális,lehet keresztény,buddhista,jehova tanuja,vagy bárki.Sőt nem is reklámozza az illető az esetleges nemi eltévelyedését.Amikor kiderül,már megtörtént a baj,ilyenkor mindig van egy-két feljebbvaló,aki hibás döntést hoz.Azért képzeld el,hogy egy vezető pap,lelkész vagy akárki mekkora döbbenetet élhet meg,amikor kiderül az általa ismert kollégáról,hogy kettős életet él.nem biztos,hogy kapásból jól dönt.Kártérítés meg akkor is jár az áldozatnak,ha az illetőt kitagadják/megfosszák méltóságától/megbüntetik.Legtöbb esetben ez utólag már nem is kerül nyilvánosságra,hiszen az áldozatnak is érdeke,hogy mihelyst megkapta a kártérítést,továbbiakban ne forogjon a neve "közszájon".
2009. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Hallottam. Mi a problémád vele?
2009. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Mert 99,9%-ban nem tudják rájuk bizonyítani.
2009. dec. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
michael jacksont is töbször hirbehozták ilyennel, mindenki ezt állította rólla. amikor meghalt, elmondták, hogy csak hazudtak.
2009. dec. 18. 07:54
 25/32 anonim ***** válasza:
Húúúúú...de nagyon okos és tájékozott emberek írnak ide!Én Jehova tanúja vagyok,még sem tapasztaltam semmiféle molesztálást a mi gyülekezetünknél,sőt nagyon sok gyülekezetben jártam már, és ott sem tudok ilyenről.Nem tudom,hogy mi a foglalkozása annak az illitőnek aki azt a sok mindent bemásolta,de biztos nagyon jó munkahelye van,hogy ennyire tájékozott.De azért volna egy pár észrevételem az írásaival kapcsolatban.1:A peranyagot nem tudom,hogy hol olvasta de azt általában nem szoktuk közszemlére bocsájtani,ezt azért tudom,mert olyan helyen dolgozom.2:Az ŐT.szervezet soha nem kért az államtól támogatást(írta valaki,hogy svédországban kértek)3:Az egész oldalon csak a tanúkkal foglalkoztak,de azt senki nem írta le,hogy mennyi hír van a tv-ben és az újságokban,és a rádióban,hogy mennyi botrány van azért mert kitudódik,a sok homokos pap,és a sok pedofil gyermekmolesztáló pap.Érdekes,hogy csak is róluk lehet hallani a híradásokban,és nem a tanúkról.Ha ilyen megtörtént volna bármikor is ,az biztos,hogy a világ minden táján fujnák az újságok ,a tv,a rádió.Nem gondoljátok,hogy azért ez nagyon is necces dolog?De itt látszik nagyon jól,hogy az ördög mennyire jól végzi a dolgát,hiszen az a legfőbb célja,hogy minél több embert tartson tévhitben,ugymondd vakságban.Azok a tanúk akik ki vannak közösítve ,és nyilatkoztak,BIZTOS,HOGY AZ IGAZAT MONDJÁK?Nem gondolkozott el még senki sem azon,hogy UGYAN MIÉRT IS VANNAK KIKÖZÖSÍTVE?????Gondolkozzon mindenki először és nézzen rendesen utána,nem holmi szenny írásokban mielőtt leír valamit.Mindíg mindenki, minket bánt,holott nem is ismernek minket.Soha nem szoktunk senkiről sem véleményt alkotni,amíg meg nem ismerjük,s főleg meg nem ítélkezni.("ne ítélj,hogy ne ítéltess")Mégis mi vagyunk a célpontok az összes vallási kérdésben,pedig a börtönök sem a tanúkal vannak tele.Csak ennyit szerettm volna írni,a továbbiakban nem kívánok hozzá fűzni semmit!
2009. dec. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Jehova tanúja, azért mert nem csúsztatta még be neked úriember módjára...azért még van ilyen.

Más sem akkor észleli a jelenséget, ha már a szájában van.

2009. dec. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
köszönjük a tapasztalatodat. :-(
2009. dec. 18. 10:27
 28/32 A kérdező kommentje:
kedves 09.10 lukács 6:22
2009. dec. 18. 10:30
 29/32 anonim ***** válasza:

Úgy bírom, hogy minden kritika elől azzal bújtok ki, hogy ezt csak a gonosz világ terjeszti...

Perszeee... üres kifogás...


[link]

2009. dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Svédországban kértek állami támogatást,csak veletek nem kozolték.


2009 június 17-én a Svéd kormány elutasította az WT azaz az ŐT társaság állami támogatás iránti kérelmét.Az elutasíto határozatban az áll,hogy a torvény csak olyan vallási szervezetek támogatását teszi lehetové,amelyek a társadalom hasznára vannak.


A koldulás anyagi támogatás után azért is meglepo,mert 2OO7-ben azaz két évvel korábban értékesítették jehova tanui hatalmas kongresszusi termuket a Stokholmtol 80 km-re fekvo Strägnäs városban. Az épuletet a Svenska Hem AB vállalat vette meg.Ma már ezt a nevet

viseli a létesítmény.


A hírnokok száma Svédországban rohamosan csokken.


Gondolom a sok ingyenmunkás észhez kapott,amikor az épulet árát kivitték az országbol.


09:10-es hozzászóló,pedig alulinformált,amit azzal leplez,hogy az informáltakat hazugnak nevezi.Tipikus jellemvonás jehova tanuinál,akik vakon kovetik istenuket az ŐT társaság vezeto testuletét.


Most ovastam az egyik volt jehova tanu levelét Csehországbol,aki leírja tapasztalatát az 1995-os HRADEC KRALOVE-BAN 1995 július 7-9 kozott megtartott kongresszusrol.


O volt kinevezve a kongresszus pénztárosaként.


Leírja,hogy a kongresszus osszkoltsége 60 OOO Cseh korona volt. Mindjárt az elso napon kozel 3/4 millio korona gyult ossze az adományokbol. Ennek ellenére másnap bejelentették,hogy a koltségek magasak,és azt az adományok még mindig nem fedezik.


Ales Nejedly levelében leírja,hogy az utolso napon oda ment a szonokhoz, és arra kérte,hogy az adományok boven meghaladják a koltségeket,ezért késénjék meg azokat,és ne jelentsék be ujra,hogy nem fedezik az adományok a kiadásokat.De ellenállásba utkozott,mivel Barbas testvér azt mondta neki, hogy ez a szervezet kozpontjának az utasítása,amit o nem mer megszegni. Ezután ujbol bejelentették az utolso napon,hogy az adományok,még mindig nem fedezik a koltségeket.


Erre a már pénzuket korábban odaado jehova tanuk a karkotoiket,fulbevaloikat, nyakláncaikat kezdték bedobálni a ládákba. Ezen az utolso napon kozel egymillio CK gyult ossze,plusz az aranyékszerek.


Ezek után Ales Nejedly Kijelentette,hogy tobbé nem válalja a péztáros megbízást. Nemsokkal késobb otthagyta az ŐT szervezetet is.

2009. dec. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!