Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen vallásra utal az...

Milyen vallásra utal az alábbi ruházat?

Figyelt kérdés

Több lányon láttam már, hogy hosszú egyszínű szoknyát (sötétet láttam eddig) és vmi lapos zárt orrú cipőt, valamint ilyen horgolt/ neccszerű kendőt hordanak. Télen- nyáron is.


Annyit tudok, hogy vmi valláshoz van köze ennek, de mihez?


2009. dec. 11. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem hiszem,hogy ez valláshoz kapcsolódna,színeket tudsz írni a ruhákat illetően?cipő orra hegyes,vagy kocka,esetleg kerek?
2009. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Inkább kerek orrú cipőt láttam, esetleg kocka, de hegyes semmikép. A ruhák egyszínűek voltak, inkább szürkés-feketés (legalábbis úgy emlékszem). A kendő pedig fekete.


És biztos, hogy valláshoz van köze. 100 %.

2009. dec. 11. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
szerintem egyszerűen csak hippi
2009. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ó ilyet én is mindig látok. Mivel nem divatirányzat, szerintem is vallás. Volt egy lány középsuliba, ő még tesin is szoknyában volt... ha látok egyet legközelebb akkor megkérdezem.
2010. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ha megtudod, kérlek írj!!!
2010. ápr. 25. 23:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!