Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért állítjátok hogy itt a...

Miért állítjátok hogy itt a vég? Jehova Tanúi!

Figyelt kérdés

Előre leszögezném nem kötekedni akarok hiszen járok a gyülekezetbe. Csupán félek..

Tény hogy az utolsó napokban élünk de ezek az utolsó napok már évek óta tartanak, mi történt hogy azt mondjátok hogy talán az idei éven lesz az utolsó emlékünnep és történni fog valami?! Ha elkezdődik a nagy nyomorúság az akár évekig is eltarthat? A Jelenésekben amik levannak írva hogy az emberek milyenek lesznek stb. abból én pl semmit nem tapasztalok. Vannak rossz emberek de voltak eddig is.. Testvér testvér ellen fordul stb. Vagy ezt a nagy nyomorúságra értené?


2014. febr. 15. 14:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem bunkó válaszokat kérek. Még csak tanulmányozok és ahogy tudok eljárok a gyülekezetbe. Még nem vagyok megkeresztelkedve míg nem vagyok biztos dolgokban, nincs elég ismeretem, ez szerintem normális.
2014. febr. 16. 13:56
 12/12 sandor76 ***** válasza:

Tudod vannak akik ugy gondoljak,ha elkezdenek hinni Jezusban ,az mar a megteres.

Ismeretuk az nem sok van,de ugy gondoljak ez a legtobb amit tehetnek.

Tanulmanyozz tovabb,es mindenrol gyozodj meg,amit tanulsz ,ugy vannak-e.

A hited csak igy epulhet,nem azert mert valaki mondja neked.

Szep napot.

2014. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!