Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért állítjátok hogy itt a...

Miért állítjátok hogy itt a vég? Jehova Tanúi!

Figyelt kérdés

Előre leszögezném nem kötekedni akarok hiszen járok a gyülekezetbe. Csupán félek..

Tény hogy az utolsó napokban élünk de ezek az utolsó napok már évek óta tartanak, mi történt hogy azt mondjátok hogy talán az idei éven lesz az utolsó emlékünnep és történni fog valami?! Ha elkezdődik a nagy nyomorúság az akár évekig is eltarthat? A Jelenésekben amik levannak írva hogy az emberek milyenek lesznek stb. abból én pl semmit nem tapasztalok. Vannak rossz emberek de voltak eddig is.. Testvér testvér ellen fordul stb. Vagy ezt a nagy nyomorúságra értené?


2014. febr. 15. 14:40
1 2
 1/12 Szeressük egymást ***** válasza:
Jaj! Gyere ki onnan! :-)
2014. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 sandor76 ***** válasza:

Ha Jehova Tanui osszejoveteleire jarsz,es tanulmanyozol,kerdezd meg a tanitodat,vagy a gyuliben egy testvert,v;not,el fogja neked mondani.

Meg fogsz lepodni milyen kozel vagyunk hozza.

[A napok nem szo szerinti napok,hanem egy idoszak].

2014. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem szó szerinti napok csak érdekelne hogy mi ez a hirtelen "pánik". A tanítómtól azért nem kérdezek többet mert amúgy is mindig erről a témáról van szó és félelmetes hogy ők rendesen várják.. ahogy a szavaiból kiveszem.
2014. febr. 15. 15:58
 4/12 A kérdező kommentje:
Az első pedig nyílván sose járt oda a gyülekezetbe és nulla ismeret nélkül ítélkezik ahogy az emberek 99%-a.
2014. febr. 15. 15:59
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia, csatlakozom Sándorhoz ezt neked nem itt kellene megbeszélni.


S azt te is tudod, hogy nem a "vég" van itt, hanem a jelenlegi gonosz rendszer vége, amit Jézus királysága vált fel.

S ha nincs takargatni valód, félni sincs mitől.

2014. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
(1János 4:18) 18 A szeretetben nincs félelem, hanem a tökéletes szeretet kiűzi a félelmet, mert a félelem akadályozólag hat. Valóban, aki fél, nem lett tökéletes a szeretetben.
2014. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 sandor76 ***** válasza:
Megfigyelheted majd,lassan egyre nagyobb lessz ez a panik,ahogy irtad,de ezekrol tanulunk,es segitenek felkeszulnunk amenyire lehetseges,de ez mindig rajtunk mulik szemely szerint,kitartas.
2014. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt miért nem tanítják, hogy a nagy nyomorúság előtt lesz az elragadtatás? Bár őket úgysem érinti.
2014. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én csak attól félek mert a családom nem minden tagja foglalkozik a témával és persze imában kérem hogy változzon ez a helyzet és mivel ilyen rohamosan rohan az idő persze félek... Szeretném én is ahogy mindenki ha a családom is úgy élne hogy az Istennek tetszen, de perpill nem ez a helyzet és ahogy látszik nem is fog változni, de reménykedem és bízok Istenben. A családom nagyon fontos és nekem még az állataim is fontosak hogy mi lesz velük... Lehet bután hangzik de ők is lelkek ahogy a Biblia leírja és szeretetre méltóak.
2014. febr. 15. 22:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálatok nem tanítják, hogy Jézus szeret téged, érted is meghalt, a családodért is és még halál elötti pillanatban is megtérhet az ember, mert Isten küzd értük? Te meg vagy térve?
2014. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!