Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az agykontroll ütközik a...

Az agykontroll ütközik a keresztény vallással?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Igen!


Azt tanítja, hogy higgyél/bízzál magadban, mert "mindenre" képes vagy. Jézus pedig arra tanít, hogy Istenben bízzunk!

2013. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Még annyit, hogy tapasztalatból tudom, elvégeztem az agykontroll tanfolyamot.


Amikor Domján László előadta, hogy alfában mondja a Miatyánkot, mert úgy még hatásosabb...


Nem véletlenül ingyenes a papoknak (azt hiszem a tanároknak is) a tanfolyam, hiszen hirdethetik a híveknek (diákoknak) és így még többen mennek a tanfolyamra, még több pénz, pénz, pénz!


Jézus tanítása nem erről szól!

2013. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

A miatyánk meg hasonló dolgok csak mantrák, miért ne lehetne alfában mondani, vagy ettől teljesen független mantrákat??

Egyébként a keresztény szabályrendszer szerint minden gonosz és sátáni, ami csak kicsit is az "ébredést" szolgálja. Nem értem mi baj van azzal, ha mi is istenné válhatunk, hisz ez nyílvánvalóan nem olyan princípium, mint a mindenható, mindentudó istené, csak egy olyan szint, ami több, mint ami a hajdan embert definiálja.

2013. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 KZitus ***** válasza:
23%

Szervusz


A biblia pontosan arra tanít, hogyan tudod az agyadat a számodra hasznos és kielégítő élet felé irányítani. Saját magad kontrollálhatod a gondolkodásodat.


Szerinted az agykontroll kitalálója, terjesztője, jobban tudja mint Isten?!!


Nem, pénzszerzésről szól az egész. Üzlet, vallásos ruhába öltöztetve.

2013. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
A kereszténység a legnagyobb üzlet, mellette eltörpül Domján agykontrollja :D
2013. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kereszténység nem üzlet. Azért, mert a szektátok befuccsolt még nem kell irigykedni. Ja vagy kevesebb marhaságot lehet eladni?
2013. nov. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az összes vallás a pénzszerzésről szól. Egyébként én keresztény voltam sokáig, olyan suliba is jártam, csomó dogmatikát tanultam, heti 2 hittanom volt. Szóval nem hasra ütésből beszélek, ha azt mondom, az egyház ellentétes irányzatot képvisel a saját elveivel és tanításaival.
2013. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én keresztény vagyok és sajnos tényleg üzletből áll a kereszténység is. DE aki igazán Istenbe hisz és megtartja parancsolatait, az nem csinál üzletet a kereszténységből. Nagyon kevés az ilyen, de azért van. Amúgy a kérdésre válaszolva nekem is ugyanaz a véleményem, mint az elsőnek. Hidd el, ha Istent választod boldogabb leszel, mintha az agykontrollt. Az agykontrollnak úgy is depresszió, boldogtalanság lesz a vége.
2013. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az agykontroll ezotéria, ütközik a kereszténységgel. Papoknak, szerzeteseknek ingyenes, hadd vezessék meg a népet!

A kereszténység nem üzlet, az agykontroll igen.

[link]

[link]

2013. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2013. nov. 13. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!