Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudtok jó könyvet gyógyulásról...

Tudtok jó könyvet gyógyulásról, ha lehet karizmatikus keresztény irodalomból?

Figyelt kérdés
szeretnék valakinek ajánlani valami jó könyvet, aki beteg.

2013. nov. 12. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

F f bosworth: Krisztus a Gyógyító

Tl Osborn: A betegek meggyógyulnak

2013. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Esetleg még: Kenneth E. Hagin Út a gyógyuláshoz
2013. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Esetleg ez jó lesz: Biblia?
2013. nov. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 megfelelő ***** válasza:

Van egy régi füzet, nem biztos, hogy megtudod szerezni:

1935. Evangelist T.L. Osborn:

Hét lépés a Krisztustól nyert gyógyuláshoz


Ha kell, írj privátot és megpróbáljuk megoldani.

2013. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
olyasmi kellene, bocs ezt fent nem irtam le, mert nem akartalak befolyásolni bennetek, hogy mindent leirjatok, ami inkább a gondolatokat, érzelmeket gyógyitja meg, mert az illető pánikbeteg, és az egyébként egészséges teste, testi tüneteket produkál, magyarán ez a betegsége. Tehát a teste egészséges, az agya, vagy a pszichéje "beteg". Nem emlékszem ki irta, de volt egy könyv, amiben a gondolatok meg az érzelmek úgy az elején egy kis grafikonon voltak valahogy ábrázolva, és arról volt szó benne, hogy hogyan működnek ezek, hogyan kell ezeket elválasztani, és ott már szó volt a szellem létezéséről is. Talán csak gyanitom, hogy Kethrin Kuhlman irta? vagy valami hasonló karakterű szolgáló. De lehet hogy ismeretlen. Azt nem tudjátok melyik könyv? Elég hires az is.
2013. nov. 13. 10:05
 6/13 A kérdező kommentje:

beugrott valami, talán a Tom Marshall: Valóban szabad!!! de nem tudom ez az-e, megnézem fent van-e online.


ha esetleg tudnátok pánikbetegeknek valami jó könyvet ami gyógyulásról szól, hogy a gondolatokat hogyan kell értelmezni, és az érzésektől leválni, megváltoztatni a gondolkodást, azt szivesen venném.

2013. nov. 13. 10:08
 7/13 A kérdező kommentje:
mondjuk lehetőleg olyan kéne, ami nem kereszténynek szól. A valóban szabad már keresztényeknek van irva. De azért megpróbálom.
2013. nov. 13. 10:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Istentől kérje az ismerősöd a gyógyulást, és NE karizmatikus emberektől/könyvektől. Jobban jár vele.
2013. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem aki egy ilyen könyvet olvas, az nem emberektől várja a gyógyulást. Vannak dolgok, amikre az ilyen emberek felé szolgáló testvérek is hosszú éveken, évtizedeken keresztül tanultak meg - pl. hogy milyen akadályai lehetnek az ilyen betegségekből való gyógyulásnak. Egyáltalán nem baj, hogy ilyeneket megosztanak. Egy olyan könyvet sem olvastam, ami szerint ne Istentől kellett volna kérni a gyógyulást. Ennyi erővel istentiszteleten se hallgasson az ember tanításokat, mert akkor emberekben fog bízni? Ezek a könyvek ugyanolyanok, mint egy-egy (hosszú) tanítás, egy témában.
2013. nov. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó, én is igy gondolom.


Valamint én is könyvön keresztül jutottam sokszor közelebb Istenhez, mert ott kijelentett nekem valamit. Persze mellette kutattam a Bibliát is, és a leirtakat leellenőriztem.


A másik dolog, hogy ezek a szolgálók az életükkel bizonyitják Istenbe vetett hitüket, vagyis megálltak a kősziklán, tehát eleve nem lehet rossz amit mondanak.

2013. nov. 13. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!