Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a sátán terve?

Mi a sátán terve?

Figyelt kérdés
Mi a terve a sátánnak? Ki akarja irtani a Földet? Miért ígér hatalmat annak, aki követi ? Miatta van ilyen nagy számban az abortusz?
2013. nov. 2. 18:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Saját válaszom meg van rá, viszont kíváncsi vagyok a tiétekre is.:) Igazából apologetika érdekel :)
2013. nov. 2. 18:15
 2/9 anonim ***** válasza:

Tömören és velősen a témáról:

http://www.youtube.com/watch?v=Uec5Yuf24C4


A terve az lényegében, hogy elpusztítsa az emberiséget:

János Evangyélioma 8. rész:

44. Ti az ördög atyától valók vagytok, és a ti atyátok kívánságait akarjátok teljesíteni. Az emberölő volt kezdettől fogva, és nem állott meg az igazságban, mert nincsen ő benne igazság. Mikor hazugságot szól, a sajátjából szól; mert hazug és hazugság atyja.

2013. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Az a terve, hogy az embert kárhozatra juttassa.
2013. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a 2. válaszolóhoz.

De egy kis kiegészítés:

Első sorban nem megölni akarja az embert, hanem Isten elleni tettekre rávenni, hogy a Teremtőnek ne fogadjanak szót.

Az Tény, hogy ha valaki áthágja Isten törvényeit, az ítélet alá kerül.

Ő neki már az ítélete eldöntetett tény, miért ne ránthasson a lehető legtöbb embert magával. Ezért aztán létre hozta a Világát a földön olyan eszmékkel ami Isten akaratával terveivel megy szembe.

A politika, a korrupt kereskedelem, és a vallások sokasága mind mind az Ő érdekeit szolgálja.

A vallásokat is csak azért sugallta az emberek elméjébe, hogy némelyek "refolmáljanak", hogy ha már a hitről nem tud lebeszélni embereket, akkor legalább ne az eredeti imádat szerint legyenek ezek, ahogy Isten elvárja

ezért írja a vers:

(1Korintusz 10:19, 20) . . .? 20 Nem; hanem azt mondom, hogy amiket a nemzetek áldoznak, démonoknak áldozzák, és nem Istennek; én pedig nem akarom, hogy részestársaivá legyetek a démonoknak.


De ezt az emberek nem tudják, csak azt hiszik hogy amit tesznek tetszik Istennek


Katy Weaver

2013. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a terve, hogy minél több ember olyan legyen, mint tattila és Katy. Akkor olyanná válik majd a föld, hogy ahhoz képest a pokol is megváltás.
2013. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt mondom, én vagyok maga a sátán! És ti mondjátok, hogy hazudok :D mert én biztos nem lehetek a sátán. De ha hazudok, mint a "hazugság atyja", akkor miért ne lehetnék a sátán? Így éppenséggel elképzelhető, hogy igazat mondtam és én vagyok sátán, de mivel a sátán mindig hazudik, nem lehetek a sátán. És ha ezt végig olvasod, feláll a szőr a hátadon, a falat kaparod és a hajad téped. Látod? Ez a célom.


Lucifer :D

2013. nov. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

:D :D


Hát nem kapartam a falat, de egy jót nevettem.

Persze nem vicces a Téma, mert bizony nagyon is valóságos.

2013. nov. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy képzeled el a sátánt? A sátánnak szerinted lehet konkrét terve? Morfondírozik a pokolban, hogy nah, mit is kéne csinálni? Vicces! A sátán a tudatlanság, a birtoklási vágy. Minden emberi bűn a birtoklási vágyból ered! Gondold csak végig! Mi a birtoklási vágy terve? Többet, többet, többet, kb. ennyi! Egyéb kérdés?
2013. nov. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jóléti társadalom , adómentesség és jó illegális autóverseny!!
2013. dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!