Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A muszlim vallású embereknek...

A muszlim vallású embereknek ez számít?

Figyelt kérdés

A vallás tiltja a házasság előtti szexet-tudomásom szerint.

Egy ilyen vallású ember nem venne el feleségül olyan személyt,akinek már volt szexuális kapcsolata korábban?


És saját vallásának tanival szembemenve kapcsolatot kezdeményezne egy ellentétes vallású személlyel?


Valamint azt szeretném kérdezni,hogy mit gondoltok a MAROKKÓI férfiakról? Nekem jelenleg udvarol egy,nagyon kedvesnek tűnik!



2013. szept. 11. 22:07
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

ÉN beszélgetek vele nap,mint nap,úgyhogy aki előítéletből meg hallott pletykákból ír kommentet,az menjen innen! ! !



A kérdésre válaszoljon mindeni. Na meg az,aki konyít valamit a témához.

2013. szept. 13. 19:29
 22/24 anonim válasza:

Ez igy igaz, hogy a hazassag elotti szexet tiltja a vallas.

Ha volt szexualis eleted elotte de ezt komoly kapcsolatban tetted akkor nem baj, tehat elvehet felesegul.A muszlim vallas nem tiltja a keresztenyel,zsidoval kotott hazassagot ha a feleseg hisz Istenben, vagyis hivo kereszteny vagy zsido. Az en ferjem muszlim nagyon jol mulodik es varandos vagyok most. a csaladja is nagyon kedves es nem tiltakoznak ellenem. ezt azert irtam mert ezen az oldalon is sok vallassal kapcsolatos kerdes van es akik nincsenek ebben a cipoben azok azt se tudjak mi fan terem. persze szovegelnek

2013. okt. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm! csak az a baj,hogy én pogány vagyok :/ ettől függetlenül hiszek valami feljebbvaló létben...


1 hónapon belül ellátogat ide,végülis pihenni jön. (na meg részben miattam) És még nem mertem rákérdezni arra,hogy szigorúan vallásos-e. De nem tűnik annak,nem öltözik be,eljár szórakozni stb.

2013. okt. 3. 09:19
 24/24 A kérdező kommentje:
Nem probléma neki,hogy már nem vagyok szűz :) De ő még az.
2013. dec. 30. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!