Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A muszlim vallású embereknek...

A muszlim vallású embereknek ez számít?

Figyelt kérdés

A vallás tiltja a házasság előtti szexet-tudomásom szerint.

Egy ilyen vallású ember nem venne el feleségül olyan személyt,akinek már volt szexuális kapcsolata korábban?


És saját vallásának tanival szembemenve kapcsolatot kezdeményezne egy ellentétes vallású személlyel?


Valamint azt szeretném kérdezni,hogy mit gondoltok a MAROKKÓI férfiakról? Nekem jelenleg udvarol egy,nagyon kedvesnek tűnik!



2013. szept. 11. 22:07
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Marokkói férfi,kint él! Nem szorul papírokra,mert van egzisztenciája. Ott még nem tartunk,hogy a szexről beszéljünk: ő túl rendes ahhoz,hogy felhozza ; én meg túl szégyellném magam,hogy már nem vagyok szűz.


A 2. kérdésemre pedig úgysem tudtok válaszolni,max. tapasztalatot leírni!


Vélemények,tapasztalatok jöhetnek!

2013. szept. 12. 17:10
 12/24 anonim ***** válasza:

Attol fugg mennyire vallasos. Parom tartja a szokasokat, pl. ramadankor vegig bojtolt. Viszont egyutt elunk (3 honap mulva lesz az eskuvo) ugye van szex is, tudja, hogy nekem nem o az elso, de nem zavarta. Egyebkent en hiszek istenben, de nem tartozom egyik vallashoz sem.

Egyebkent kedves kerdezo, minden eloben fog eldolni. De ez akkor is igaz, ha magyarokkal beszelsz neten keresztul. Neten teszik a szepet, aztan eloben latod, hogy tenyleg olyanok-e.

2013. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Már több hónapja beszélünk és Skype-olunk....

2013. szept. 12. 17:49
 14/24 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Ha még nem voltál kint nála honnan tudod milyen életkörülmények között él??Az ottani egzisztencia nem hasonlitható,mérhető az európai mércével,nem sokat jelent ez esetben ez a szó.Nyugat Europában élek,több észak-Afrikai kolégám is van.A többsége menekültként jött ide,utána meg szereztek gyorsan barátnőt,feleséget a papirok miatt.A többsége,amikor már a tartozkodási engedélyük biztositva volt,elváltak és hoztak maguknak arab lányokat.Németország,Franciaországban már van egy egyesületük ezeknek a becsapott nőknek,több ezer nőről van szó.

2013. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Mivel tudom,hogy van egy normális munkája és fent van egy weboldalon,ahol havi 20.000 Ft a tagsági díj ..
2013. szept. 12. 22:28
 16/24 anonim ***** válasza:
Messziről jött ember azt mond, amit akar. Nem kell semmi rosszat feltételezned róla, de hát azért van okod gyanakodni, még ha nincs is semmi hátsószándéka. Fölösleges minket kérdezned arról, hogy mi mit gondolunk a marokkóiakról, mi nem tudunk képet adni az ő személyéről. Szerinted ha ő kérdezné ugyanezt otthon a magyar nőkről, mennyire tudnák őt megismertetni veled? Semennyire. Én magyar vagyok és mégse tudom megmondani, hogy te milyen ember lehetsz. Nem akarok semmibe beleszólni, de amíg csak internetről ismeritek egymást, addig hogy lehet házasságon gondolkodni? Ellentétes vallású? Ismerem a vallásokat, de antiiszlámról még nem halottam. Pontosan milyen vallást gyakorolsz? Egyébként nyugodtan beszélgethettek a vallásáról. Hívő ember mindig szívesen beszél a hitéről.
2013. szept. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

A kérdező, az ellentétes vallás alatt szerintem azt érti, vagy szeretne tudakolni ha muszlimok más vallásuakkal is kezdeményeznek-e kapcsolatot?

Persze hogy kezdeményeznek,a nők többsége aki összeísmerkedik egy arabbal,általában egy fajta agymósáson megy át,át kell térnie az ő vallására,fejkendőt hord stb.

2013. szept. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Kedves válaszoló, szerintem inkább a te agyad van átmosva. Ha nem tudsz semmit az iszlámról, akkor inkább ne alkoss róla véleményt. Sztereotípiákat mindenki tud mondani, de nem hiszem, hogy bárki is kíváncsi lenne rá. A muszlimok eleve nem hisznek a térítésben, csakis Allah vezethet el a helyes útra, egy hívő csupán annyit tehet, hogy megismerteti veled a vallását, persze csak ha az nincs ellenedre. Fejkendőt maximum falusi nénik hordanak, amit a muszlim nőkön láthatsz, azt hidzsábnak hívják, és nem kényszerből viselik, hanem mert ebben hisznek, ez a kultúrájuk és a vallásuk része.
2013. szept. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Mennyire keményvonalasan muszlim?

Ez a vallás egy nagyon egyszerű és erőszakosan terjesztő vallás.


Ez nem azt jelenti, hogy a tagjai erőszakosak. Csak az alapköveit az egyszerűség, a terjeszkedés és a rablás vonalán fektették le.


Kérdezd mondjuk meg tőle, hogy mit mond a vallása arról, hogy ha te felvennéd az ő hitét, aztán később úgy döntesz, hogy mégiscsak más vallású lennél, mi lenne a helyzet?

2013. szept. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
2013. szept. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!