Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sose értettem a vallásos...

Sose értettem a vallásos embereket, az oké hogy hisznek valami nem létező dologban, de hogy lenézik az embereket akik nem hisznek Istenben. Miért?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 14:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%

1Korintusz 1:28-30-"a világ nem előkelőit és a lenézetteket választotta ki az Isten, a nem létezőket, hogy semmivé tegye a létezőket,  hogy e g y test se dicsekedjen az Isten színe előtt.  Neki köszönhető pedig, hogy egységben vagytok Krisztus Jézussal, aki Istentől való bölcsesség lett nekünk, és igazságosság és megszenteltség és váltság általi szabadítás is"

A LENÉZETTEKET FEL FOGJA MAGASZTALNI AZ IGAZ ISTEN!

ZSOLTÁROK 37:1-9;34-38-"a gonoszok jövője bizony kivágatik".

A keresztény helyes életútja általában nem ad okot az ellenségeskedésre. Ezért vetette fel Péter apostol a kérdést: „Ki is bántana titeket, ha a jóért lelkesedtek?” (1Péter 3:13).

-ki ártana valójában egy becsületes kereszténynek?

1Péter 3:14-17-de még ha szenvednétek is az igazságosságért,boldogok vagytok.................. hanem szenteljétek meg a Krisztust mint Urat a szívetekben, mindig készen állva a védelmezésre mindenki előtt, aki a bennetek levő reménység okát követeli tőletek, de ezt szelíden és mélységes megbecsülést tanúsítva tegyétek.

 Őrizzétek meg a jó lelkiismeretet, hogy abban az adott dologban, amelyben ellenetek beszélnek, megszégyenüljenek azok, akik lenézően beszélnek a Krisztusban való jó viselkedésetekről.  Mert jobb amiatt szenvedni, hogy jót cselekszetek — ha ezt kívánja az Isten akarata —, mint amiatt, hogy rosszat cselekszetek.

Én egyetértek e Bibliai kijelentések igazságával!

2009. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egy nem vallásos ember is lenézhet egy másik nem vallásost és fordítva. Fordulj orvoshoz xD
2009. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!