Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Istennek van ma a földön...

KZitus kérdése:

Istennek van ma a földön képviselője?

Figyelt kérdés
Az ókori időben volt, pl., Mózes, Dávid király, Jeremiás, stb, végül Jézus, és most?

2013. aug. 24. 16:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
9%
Chuck Norris :)
2013. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
3%

Dávid tudtommal meleg volt :S


"1.

Minekutána pedig elvégezte a Saullal való beszélgetést, a Jonathán lelke egybeforrt a Dávid lelkével, és Jonathán úgy szerette őt, mint a saját lelkét.

2.

És Saul magához vevé őt azon a napon, és nem engedé, hogy visszatérjen az atyja házához.

3.

És szövetséget kötének Jonathán és Dávid egymással, mivel úgy szerette őt, mint a saját lelkét.

4.

És Jonathán leveté felső ruháját, a mely rajta volt, és Dávidnak adta, sőt hadi öltözetét is, saját kardját, kézívét és övét."


[link]

2013. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%
Igen, én vagyok az.
2013. aug. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%
Jézus tanítványai, mindazok a hívők akik betöltötték a szövetségkötést és kiküldettek 2013-.ban is.
2013. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

4+


És a szövetségkötés visszacsatolása is megtörtént már Istentől.

2013. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Tehát szerinted Mózes tisztsége = Dávid tisztségével, Jeremiás tisztsége = Jézus titulusával? Ők mind nem egyebek Jézussal az élükön, mint Isten földi képviselője?


13. Mikor pedig Jézus Czézárea Filippi környékére méne, megkérdé tanítványait, mondván: Engemet, embernek Fiát, kinek mondanak az emberek?

14. Ők pedig mondának: Némelyek Keresztelő Jánosnak, mások Illésnek; némelyek pedig Jeremiásnak, vagy egynek a próféták közül.

15. Monda nékik: Ti pedig kinek mondotok engem?

16. Simon Péter pedig felelvén, monda: Te vagy a Krisztus, az élő Istennek Fia.

17. És felelvén Jézus, monda néki: Boldog vagy Simon, Jónának fia, mert nem test és vér jelentette ezt meg néked, hanem az én mennyei Atyám.

Máté 16

2013. aug. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%

Kedves KZitus!


Szerintem a római pápa képviseli Jehovát!!!

2013. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 pelgrim ***** válasza:
Isten feltétlen mindenható, nem egy vlaki, nem egy személy, aki képviselteti magát. Isten a mindenható törvény, mindennek forrása. Mindenhatósága oly terjedelmes, hogy rajta kívül nem létezik semmi, minden benne és általa megy végbe, mindenben jelen van. Miért kellene képviselni, ha mindenben, mindenütt, bennünk is jelenvan?
2013. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%
Pink vagy Lady Gaga?
2013. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Tommy Lee Thomas
2013. aug. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!