Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van e itt olyan személy...

Van e itt olyan személy akinek volt valóságos érintése istentől, vagy természetfeletti élménye?

Figyelt kérdés
Kérlek olyanok írjanak akik, valóban át éltek találkozást vagy érintést. privátban is várom, hogy írjatok...

2013. júl. 28. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
egyszer vért könnyeztem
2013. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ozmium42 ***** válasza:
2013. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha sokat iszom...
2013. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem még akkor sem...


A beszámolókat pedig nem tartom hitelesnek vagy meggyőzőnek.

Ráadásul elég ijesztőnek/taszítónak találom, a halandzsát, fuldoklást és egyéb cirkuszi mutatványokat is.

2013. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van is aki igen azt csak ő is tudja, mert az nem hiszem, hogy elfogja mondani bárkinek is.
2013. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kefa 2000 ***** válasza:
Szia.Hasonló jellegű kérdés már eddig is elhangzott több ízben.Ugyan úgy mint most,érthetetlen módon elsőként a tagadó,mi több ócsároló hangok jelennek meg,sajnos.Vagyunk jó páran akik megosztottuk a közönséggel az élményünket.Ha kedved tartja nézz utánna.2013 04 15 Ti hogy lettetek vallásosak? Válaszai közt sok őszinte megtapasztalást találsz.Természetesen az enyémet is.Üdv.
2013. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kefa 2000 ***** válasza:
Szia rossz hivatkozást adtam meg ez a jówww.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__4191306-ti-hogy-lettetek-vallasosak-szerintetek-az-ilyen-emberek-boldogabbak-mint-a-ne
2013. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen Zsolt én szembesültem az ember által elképzelt istennek a valódi létezésével, bár teljesen mást kerestem és tulajdonképpen belebotlottam DE szembesültem a csak kicsinyített (kb 3-4 ember magas)Jelenésével is, miután kirántotta a lelkemet raportra.


félelmetes, fantasztikus, csodálatos, de az élőre nagyon veszélyes. --csak a lélek energia bírja ki de még így is ártalmas a közelsége is, mert miután a lélek visszatér a testébe, de már felerősített energetikailag a szembesülés miatt, amely ártalmas a testre és agyra.


Persze ez csak nagyon ritka képességgel rendelkező ember képes átélni-- de ő is csak akkor ha keres, kutat mert piszokul kíváncsi természet.s ennek köszönhetően bele BOTLIK a Teremtő Erőkbe.


Mert az isteni Teremtő nem zavarják nem közelítenek az élethez, csak ha egy ilyen kotnyeles lelkületű emberrel találkoznak- azt óvják, terelgethetik, és figyelmeztetik mit ne tegyen a saját élete érdekében.

2013. júl. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pelgrim ***** válasza:
Valami szokatlanra gondolsz, igen olyan élményem is volt, de meggyőződhettem arról, hogy természet fölötti nem létezik, Isten, vagy a természet oly terjedelmesm hogy minden benne megy végbe, következetesen nincs olyan ember aki Isten szándéka, vagy “érintése” nélkül jött volna a világta és maradna életben.
2013. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!