Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyennek képzelnétek el a...

KZitus kérdése:

Milyennek képzelnétek el a földi örök életet?

Figyelt kérdés
Ír róla a Biblia? Mit? Tudnátok esetleg idézetet?

2013. jún. 21. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Teli lenne Jehova véneivel...

És az őrtornyokat lebontanák egy traktorral.

2013. jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Én az örök életet nem a Földön képzelem el. A Föld nem lesz örök, a bolygók is elpusztulnak.
2013. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én lennék a fáraó,ti meg a rabszolgák!
2013. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Tudod jól, hogy azt írja a Biblia, hogy nem tudjuk elképzelni, hisz szem látta, fül nem hallotta. De ha bűn nélküli, nekem már az elég.
2013. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Ez jó lesz?


"AZ ÉG ÉS A FÖLD ELMÚLIK"

2013. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudnék örökké élni, egyszer biztos megunnám.
2013. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
(Jelenések 21:4, 5) És letöröl minden könnyet a szemükről, és nem lesz többé halál, sem kesergés, sem kiáltás, sem fájdalom nem lesz többé. A korábbi dolgok elmúltak.
2013. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ennyire nehéz a válasz rá?

Senkinek semmi elképzelése?


Eddig nem kaptam sajnos választ.

2013. júl. 5. 12:08
 9/9 anonim válasza:

(Ézsaiás 65:21-23) Házakat építenek majd, és bennük laknak, szőlőskerteket ültetnek, és eszik azok gyümölcsét. 22 Nem úgy építenek, hogy más lakjon ott, nem úgy ültetnek, hogy más egye azt. Mert mint a fának napjai, olyanok lesznek népem napjai, és kezük munkáját teljesen javukra fordítják választottaim. 23 Nem fáradnak hiába, nem veszedelemre szülnek, mert Jehovától megáldott utódok ők, leszármazottaikkal együtt.


(Ézsaiás 65:25) A farkas és a bárány együtt fog legelni, az oroszlán szalmát eszik, mint a bika, a kígyónak pedig por lesz az eledele. Nem ártanak és nem pusztítanak sehol szent hegyemen” — így szól Jehova.


(Ézsaiás 25:8) Elnyeli a halált örökre, és a legfőbb Úr, Jehova letörli a könnyet minden arcról. Eltávolítja népének gyalázatát az egész földről, mert maga Jehova mondta ezt.



(Ézsaiás 33:24) Egyetlen lakos sem mondja majd: „Beteg vagyok.” A népnek, mely a földön lakozik, megbocsáttatott a vétke.


(Zsoltárok 37:11) A szelídek pedig öröklik a földet, És gyönyörködnek majd a béke bőségében


(Ézsaiás 35:5, 6) Akkor a vakok szemei megnyílnak, és a süketek fülei megnyittatnak. 6 Akkor majd szökell a sánta, mint a szarvas, és a néma nyelve boldogan kiált. Mert a pusztában vizek fakadnak, és patakok a kietlenben.

2013. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!