Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egyre több jehovás van, vagy...

Egyre több jehovás van, vagy csak oldalon van több belőlük?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 11:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre több jehovista jelenik meg mint ez a Peanut is. Szerintem egymást hívják, hogy gyere már mert ezeket nem lehet meggyőzni, hátha neked sikerül. De én mondom, ha mind a 23.000 pokolfajzat is itt lesz és térítget egyetlen embert sem fognak tudni behálózni ha rajtam múlik. És szerintem nem csak én gondolom így...
2013. jún. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 szpeti1991 ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előttem szólóval, ez már nevetséges.

És tudod, Peanut, mi az igazán szégyen? Ez a szándékos félremagyarázás. Az egész erőltetett belemagyarázása, hogy ez bizony a Vatikán. Sehol nincs erre utalás, csak a Jelenések könyve használja azt a szimbolika-rendszert (pl. 7 és 40 a tökéletesség száma stb), amelyet a Szentírás egészében is, és a nem teljesen idiótáknak sikerül is ezt megérteni. Kivéve a Jehovások, de azt is tudom, hogy ők ezt szándékosan teszik, ami komolyabb baj... és mindehhez hozzácsapják a félrefordított Bibliájukat és kész a "bűntett".

„A holttestük annak a nagy városnak az utcáján fog heverni, amelyet szellemi értelemben Szodomának és Egyiptomnak hívnak, és ahol Urukat is megfeszítették.”/Jel 11,18/ Szerintem egyértelmű, hogy mire utal itt a "nagy várossal" kapcsolatban, remélem nem kell fejtegetnem.

Mindegy, tényleg nem érdemes egy olyan vallás követőjével vitatkozni, amelynek összesen alig több, mint 20 ezer követője van az országban. Ez azért jelez valamit a hitelességükről... Még az UFO-egyháznak is több követője van, szerintem :D

2013. jún. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Csak hogy Kedves utolsó Jézus azt mondta, hogy keskeny a kapu és keskeny az út amely az életre visz és igen kevesen találják meg.


Tehát nem a szám nagysága a lényeg, hanem a minőség.

Más részt nem a kis létszámú csoport tartja a világot vallásilag a kezében és van benne a világ politikai és egyéb világban levő dolgokban.

Így nem Jehova népe ül az emberiség vizein...


Katy weaver

2013. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 szpeti1991 ***** válasza:

Benne a politikai és egy világban lévő dolgokban. Hogyne.

Engem nem érdekel a létezésetek, mert csak a nagyon butákat tudjátok megvezetni a "azért vagyunk kevesen, mert jók vagyunk" valamint a "minden más egyház a politikai vezetőkkel kokettál" dumával. Ezt tartsátok meg a királyok termére, engem különösebben nem hat meg, szóval én a vitát lezártnak tekintem.

Jó járókelő zaklatást kívánok!

2013. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 szpeti1991 ***** válasza:
*egyéb - rosszul írtam az első mondatban. Így sem tökéletes nyelvtanilag, de ennyi baj legyen :)
2013. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Katy-nek:


A "keskeny a kapu és keskeny az út " dologgal én is egyet értek, csak annyit fűznék hozzá, hogy ti azonban a széles út közepén sétáltok a melleteket verve: a ti vallásotok az igaz... :)

2013. jún. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!