Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ezen a blogon csak szerintem...

Ezen a blogon csak szerintem fanatikus a karácsonyhoz való hozzáállása egyeseknek? (jehovás-jehova-ellenes blog)

Figyelt kérdés

[link]


Kommenteket számítva is.


2012. dec. 14. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szegény, rossz gyerekkora volt, és azt hiszi, hogy az ateizmus miatt, a karácsony miatt. Nem állom, amikor az ateizmus a bűnbak. Szerintem, ha vallásos családja lett volna, akkor sem lett volna jobb karácsonya. Ez nem hit, hanem emberfüggő dolog.
2012. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó, hogy rá jössz arra, hogy ez a blog, nem a Jehova tanúi hivatalos oldala.

ezt az oldalt, azok hozták létre akiknek nem szív ügye a Jézus által elindított prédikálás, és azok akiket valamilyen helytelenség miatt kiközösítettek és így kiszínezve némely dolgot mocskolja az egykori testvéreit.


Pedig azt tanulta, hogy szeresd ellenségedet és imádkozz értük, már itt is elárulják magukat milyen krisztusi szellem van bennük.

Persze nem is vagyunk senkinek az ellensége még sem tudják betartani ha azok is lennénk.

2012. dec. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jehova Tanúi hivatalos oldala ez: jw.org

(Kiadványok/Online könyvtárba kulcsszavakra is rá lehet keresni)


Karácsony: "A Biblia nézőpontja Mit kell tudnunk a karácsonyról?"

[link]


Röviden: Ez egy pogány ünnep, nem Jézus idejében kezdték ünnepelni, hanem i.u. IV. században egy pogány napistent imádó. Az egyház csupán ráhúzta Jézusra. Jehova Tanúi viszont nem szeretnének pogány ünnepeket ünnepelni, mivel a Biblia határozottan kijelenti, hogy "kerüljük a pogány szokásokat".


Ünnepek, melyek nem tetszenek Istennek

[link]

2012. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!