Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi baja van mindenkinek a Hit...

Mi baja van mindenkinek a Hit Gyülekezetével?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, mennyire elfogultak a hgy-vel szemben és őszintén szólva nem értem miért. Én egy ideje járok és szerintem csodálatos munkát végeznek. Ez nem business. Isten nélkül ez a munka nem valósulhatott volna meg. Szerintem Német Sándor a király.

2013. máj. 6. 17:29
1 2 3
 21/26 messi80 válasza:
74%
Igen a hitgyülis tesóknak,Németh pénzlehúzó ÖNIMÁDÓ Sanyi a királyuk.Egyszerüen nem értem hogy lehet egy embert ennyire felmagasztalni.Azt gondoljátok hogy ő elkerüli majd a büntetését nem ,nem majd számon lesz kérve.Könnyebb a tevének átjutni a tű fokán, mint a gazdagnak bejutni a mennyek országába.ÉBRESZTŐŐŐŐ
2014. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 lacicai válasza:

"Ilyen fröcsögő szájú, és hörgő torkú kommentek mindig is lesznek, akik csak hazugságaikat szólják." Idézet erik-onetól.

Hm. Én voltam a 90-es években a Hit Gyülekezetében. Azt tapasztaltam, hogy felnőtt emberek a földön fetrengenek, és állati hangon kommunikálnak. Borzalmas volt látnom, ahogy meglett emberek teljesen kifordulva önmagukból démoni és pszichiátriai módon viselkedtek. 90-évek végén is voltam ott. Akkor meg a pokolra akartak küldeni a református hitem miatt. 2002-ben a Continental Singers nevű könnyűzenei kórusban énekeltem. Ez egy ökumenikus szervezet. Volt köztünk egy hitgyülis. Nem kapott pásztori ajánlót, mert a H.GY. alapból elutasít minden ökumenét. Egy jóbarátom is H.Gy-s lett. Teljes kudarcként élte meg, h. én megmaradtam a saját refis Krisztushitem mellett. Nekem ezek a tapasztalataim és ezek tényleg sajátok Tisztelettel Lacicai

2014. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 sanyo98 ***** válasza:
61%
eloszor is. a hit gyulekezete semmilyen okkultizmust nem alkalmaz. az hogy azt tanitjak hogy az ur jezus neveben betegeket lehet gyogyitani , es uralkodsz a satanon, mindenfele ragalyon, az nem okkultizmus. es isteni ero. mert jezis kierdemelte ezt a nevet, es nekunk adta, higy hasznaljuk. hogyha anyad vagy apad megbetegd e rakban, ne omolj ossze a felelembe, hanem hogy hasznald. mert jezus mindenkinek adta ezt a fegyvert, az o nevet. ez a menyorszag kulcsai amit nem csak petrnek adott , hanem akkor.minfenkinek. es a koszikle , az nem peter, hanem maga jezus. vagyis a szentszellem altal. mert a szent szellem tartja ossze a hivoket. mert igen sokat beszel izrelrol. de emlekezzetek a bibliara.: ne logikaval, hanem szellemben gondolkodjatok. szellemben jarjal. es itt van szo a szellemi izraelrol, ami mi magyarok is.beletartozunk szellemben. es sokszor errol beszel nemeth sandor. azt hogy satanista szervezet, meg ilyenek, azt mar tokre nem ertem, mert pont azt probalna tanitani, ott a gyulekezetben, hogy ezek ellen neked hatalmad van. te erosebb vagy mint a satan. vagjatok? mert baj higy csak meg akar teged menteni? nem kerted? az apa is segit a gyermeken a rosszdolgokban mert meg nem erti a lenyeget. nem az apad? mondod te. ver szerint nem is. de a bibliabol azt tanulja hogy ne hagyd oket sotetsegben. nem vagy sotetsegben? azert mert nem tudsz rola. beteg vagy? rakos vagy? valami bajod va? vagy a csalodod valamelyik reszenek? van megoldas! jezus neve. de bizony meg kell azt ismerned, milyen ero rejlik benne, es ez a nev a tied! hiszed ha latod? hidd el es latni fogod. ha pedig a nem.latott dolgokrol valo megyozodes. ha latod, akkor mar mi szukseg arra hogy elhidd? mineennek az alapja a hit. azt hogy teged a vilag gondja vagy gazdagsaga elhuzz istentol, nem isten hibaja. mert van annyi baj a vilagban? sokan kerdik. erre a valasz: egyszerre ket asztalnal nem ulhetsz. egyszerre ket uton nem jarhatsz. ha te istennek tetszo eletet elsz, akkor nem fog ez a sok nyomkrusag elerni teged. oda nem nyulhat a satan. mert nincs joga hozzad. mert te neked nagyobb a hatalmad mint a satannak. nagyobb aki benned van, mint aki a vilagban. OSSZEFOGLALVA EZT TANITJAK A GYULEKEZETBEN ES HIRDETIK AZ ISTEN EVANGELIUMAT. ES ITT NEM A H.GY-ET REKLAMOZOM, CSUPAN EN ENNEL ITT TANULTAM MEG EZT , AMIT GYAKORLATBAN IS ALKALMAZNI TUDOK.
2016. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Húúúúú! Utolsó! Szerintem ezt rakd össze újra! :-D
2016. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 zsani68 válasza:
[link] nagyin betegek !
2022. jún. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 zsani68 válasza:
2022. jún. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!