Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha én evolucionista volnék,...

Ha én evolucionista volnék, akkor miből fejlődtem volna ki vagy honnan jöttem volna (anyámon kívül)? Miben hisznek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 14:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező te olyan primitív vagy. :(


Remélem majd kiszelektálódsz.

2013. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod van egy csodálatos dolog melyet úgyhívnak, "Kereső".Ha beütöd a keresett dolog nevét,akkor az enter lenyomása után a keresett téma és az azzal kapcsolatos kérdések jelennek meg.Ugyanis szerintem cirka 200 milliárdszor már szerepelt ez a kérdés.


És te kis okos!Ha evolúciópártiaknak címzed a kérdést akkor miért lepődsz meg rajta hogy csak azok válaszolnak?

Na mindegy,nyílván nekem ilyen idióta logikám van...



És még valami:Én a te személyedre 2 opciót látok:


-Egy nagyszályú 7-8-os aki azt hiszi hogy talált egy király fundamentalista oldalt,ahol az evolúciót fikázzák,ergó meg se kell tanulnia mi az,hisz úgy sincs.Ha ez lennél akkor kár veled vitázni mert még azt tanulod hogy mi az az emlős,úgyhogy hagylak is.


-Második lehetőség pedig mégrosszabb.Egy szintén nagyszájú alak vagy de felnőtt.Na ez azért rosszabb mert te nálad nem felmentő ok hogy "nem tanultam".Ha felnőtt vagy (és megvan az érettségid) akkor igenis tanultad,csak lesz@rtad az órán hallottakat.Na itt szintén vakvágány vagy mert látszik hogy vitatkozás szempontjából értelmetlen hozzádszólni.


Ha tévednék,és mégis okosabb vagy egy baracklekvár kupakjánál (biológia terén,de a kémia se árt) akkor vitázhatunk.


Gute nacht!

2013. ápr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!